Avto
42962 ogledov

Takšna bo vinjeta prihodnje leto

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 08:53 24.september 2017.

    Lepi rezultati...se pravi da bo drugo leto vinijeta cenejsa. In bo dobicek sel v investicije tako da bo avtocesta do Jelsan in mimo Portoroza zgrajena zelo na hitro.

  • Swap 08:52 24.september 2017.

    Ponavadi je tako ce samo vecas ceno, umetnost je poceniti in se hvaliti z rekordi, aneda Dars in Blovenija

  • Tomi Ferchal 11:32 24.september 2017.

    Glede na povečan promet in s tem prihodke, upam da DARS že načrtuje širitev avtocest v 3 pasovovne.............. drugače pa se naj ne hvalijo, ker za povečanje prometa na avtocestah ne naredijo nič. S tem novim cestninjenem tovornih vozil pa ...prikaži več se bo povečal promet v mestih LJ, MB in mogoče še kje, ker tovornjak kateri razvaža robo npr po Lj se bo sedaj zagotovo izogibal AC ljubljanskega kroga, mislim da na DARSU o tem sploh ne razmišljajo, zato Ljublančani začnite protestirat že sedaj.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 10:07 25.september 2017.

    kakršnakoli bo, je ne kupim...

  • kapibara 12:38 25.september 2017.

    Počakaš tam do konca Januarja.. pa se jo da, pod šankom, dobiti ceneje

  • alojzr 16:24 24.september 2017.

    Škoda je, da se za leto 2018 pogovarjamo o nekem limanju nalepk. Razviti imajo to urejeno elektronsko, mi pa še vedno strgamo in limamo kot Kremenčkovi.

    • Snežinko 17:50 24.september 2017.

      Potem so v Avstriji tudi kremenčkovi, pa v Švici tudi, pa še kje. A se ne bi najprej pozanimal in šele nato pisal neresnice?

    • NeAnonimni 09:26 25.september 2017.

      Hvala bogu za vinjete. Vožnja po avtocesti je skor zastojn!

    • mucek4 10:08 25.september 2017.

      Avstrija jo uvaja z letom 2018. Madžarska in Slovaška pa že imata digitalno vinjeto . Torej se ne bi ti prej pozanimal?

  • Snežinko 09:55 26.september 2017.

    Mucek--> a sem govoril o Madžarski? Ali o Slovaški? a si sploh prebral cel moj odgovor? Torej sta po tvoje ti dve državi RAZVITI, Švica pa spada pod Kremenčkove, ali kaj? Digitalna vinjeta v Avstriji je sistem z dežja pod ...prikaži več kap - še vedno bo treba za celo leto plačati, pa če se voziš ali ne. Pravo digitalno cestninjenje je po kilometrih, ne pavšalno. Sicer pa tudi mi uvajamo digitalno vinjeto z letom 2018.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.