Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
22889 ogledov

Tako izbiro po novem omejuje zakonodaja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 10:09 10.julij 2021.

    Najboljše da za vse rabiš goro papirjev še ko boš šel srat. Novinarji pa še napihuje te vse skupaj.

  • Naklonsky 12:00 10.julij 2021.

    Torej ni bistvene spremembe. Naslednji dan, po pridobitvi uporabnega dovoljenja jo lahko prefarbaš - po starem ali po novem. Torej razne domišljijske ideje barvnih palet, ko te bolijo oči ko to vidiš, še vedno ostajajo.

  • Danny_Schaefer 13:53 11.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Leon
    Leon 10:20 10.julij 2021.

    Nadzor nad izbiro barve fasade izvajajo občinski in gradbeni inšpektorji. Haha...mafija belih ovratnikov ,ki ni sposobna odločati po zakonu ,ki si ga sama spiše . Kako je kaj s SUŠILNICO SADJA Turkovih ?

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 14:34 10.julij 2021.

    Zopet velja samo za malega človeka. Naj mi nekdo pove , kako si lahko nekdo postavi hišo z ravno streho v naselju stotih hiš ,ki imajo sleme vse v isto smer ? A samo zato ker je doktor , je ...prikaži več dobil dovoljenje ? HALO !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.