Magazin /magazin/vip
10652 ogledov

Tako je videti razkošno novo posestvo Bineta Volčiča

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jjjaaannneeezzz 12:34 27.oktober 2023.

    Me prav zanima, če bo začel tudi kaj po prekmursko govoriti. Za sedaj ne zgleda, da se ga je kaj prijelo. Hiše pa ne morem komentirat, ker bi jo raje videl v živo. Na filmu ni ne vem kako fotogenična, ...prikaži več seveda pa vem, da je najpomembnejši občutek, ki ga dobiš tam, na licu mesta.

  • Pierre 13:32 27.oktober 2023.

    Meni je to vse skupaj preveč moderno, preveč bahavo....a je treba razkazovat vse to???

  • lojs 13:58 27.oktober 2023.

    pa sej človek mu privošči še večjo bajto, ampak odkrito povedano nisem še naletel na ljudi, ki bi potrdili, da on sploh zna kuhat ... sicer pa zakaj bi sploh znal, tudi to je res vprašanje

  • munja 14:11 27.oktober 2023.

    Ne vidim nekega razkošja, meni se zdi čisto običajna hiša.

  • Ender3 14:10 27.oktober 2023.

    Dobro premoženje za instant kuharja..Mu je to uspelo na osnovi resničnega kulinaričnega znanja ali samo vrtenje jezika?..Skratka produkt in izdelek ProPlus marketinga.

    • munja 14:18 27.oktober 2023.

      Kaj ender, si nevoščljiv? Nekateri pač znajo izkoristit in uporabit svoje vrline in sposobnosti, kar za tebe pač ne velja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.