Slovenija
6965 ogledov

Tukaj bodo na vas prežali policisti: Objavljamo vse lokacije in ure nadzorov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:01 19.april 2024.

    Pol voznikov si ne zasluži izpita

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:25 19.april 2024.

      Res je ,mislim da mešajo z igricam,če se zmotiš pač še enkrat začneš 😅

    • Toma 08:32 19.april 2024.

      Prej bi rekel obratno: mečkajo s polovično hitrostjo in spravljajo ob živce normalne voznike! S 60 na uro kot eni vozijo po magistralkah sem jaz opravil izpit v mestu!!!

    • Naklonsky 11:14 19.april 2024.

      Penziči vedno vozijo 60 na uro - po regionalki in po naseljih!

    • Vrtnica 13:47 19.april 2024.

      Posebno divjakov ! V kolikor bi bili strpni in predvsem kulturni , ne bi bilo ne policajev ne radarjev.

    • Naklonsky 20:34 19.april 2024.

      Kaj bi bilo če ne bi bilo…tudi lepih vrtnic ne, če bi raslo samo trnje…žal je realnost drugačna kot si želimo.

  • andrija 16:08 19.april 2024.

    zakaj pa objavljate? če divjajo,naj plačujejo

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:56 21.april 2024.

    Zelenski po napovedi 61 milijard pomoči: Hvala Amerika, ta denar bo pomagal rešiti življenja

  • Idioti 11:44 20.april 2024.

    Brez objav , brez datuma , mesta in kraja . Kupite si cerade in pokrijte avto , ne pa da vas vidijo z 299 metrov ! Potem pa temu recite akcija !

  • Idioti 10:16 20.april 2024.

    Jaz sem pa mislil , da je Policija en resen državni represiven aparat . Zdaj pa videm , da so kot otroški vrtec . Vi boste vozil , mi vas čakamo pa na tem vogalu . Ko vas ujamemo , ...prikaži več potem pa mi vozimo , pa vi vi lovite !A ni to igraca žandarji in ravbari ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.