Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
627 ogledov

Tako na nas vpliva smrt kosmatinca

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 16:51 30.april 2017.

    Ti pa v življenju še nisi imel psa, kajne? Ne rabim ugibati, to trdno vem, da drži.(aja---imeti psa zunaj na ketni - ne, to NE pomeni imeti psa, ampak da mučiš ubogo žival!)

  • Snežinko 11:41 22.april 2017.

    Žalujočim svetujem nekaj bolj konkretnega kot gornji nekoristni teoretični nasveti: iz lastnih izkušenj: ČIMPREJ nabavit novega psa. Tako pozabiš na bolečino, ker jo nekako nadomestiš z veseljem ob novem mladičku. Jaz sem šel še isti dan po novega.In, NE, ...prikaži več tako,dejanje NE pomeni, da si psa pozabil ali ga nisi imel rad. Vedno ti ostane v lepem spominu! Ampak z nakupm novega vsaj malce pozabiš na bolečino ob izgubi, ker nimaš časa sedeti, gledati v zrak in jokati...

  • brezheca 23:07 22.april 2017.

    Da se nisi ti malo preveč navezal na žival?

  • pesnik51 09:42 23.april 2017.

    tudi meni je članek čisto mimo .. doma imamo 4. zaporednega psa .. veliko lažje greš čez vse, ko se zamotiš z mladičkom. In res je Snežinko, to ne pomeni, da smo pozabili na prejšnjega ..

  • cogocogo 11:32 27.april 2017.

    zal se danes na cloveka ne mores ,,clovek te bo izdal ,izkoristil za lastno korist ce se mu le pokaze prilika ,,zal ...zival te ne ocenjuje po premozenju ,izgledu karakterju ,ce jo imas ti rad te bo ona imala se ...prikaži večo ona imala se raje ,zival nima predsodkov ,zlehtnobe ,pokvarjenosti to pa pri cloveku res hitro opazis ,reje sem v druzbi zivali kot ljudi ,,ste me pac v to prisilili ,,prevec slabih izkusenj z ljudmi te odvrne od njih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.