Slovenija
87544 ogledov

Tako so me poskušali nategniti prek Bolhe

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rado Stajnko 14:34 03.oktober 2017.

    Podobno se večkrat dogaja meni, ki ponujam filatelijo in numizmatiko. Takšni "kupci", poiščejo najdražje moje oglase, kar po več skupaj, da je čimbolj privlačno za mene in po že znanem postopku naprej. Prvič semres poiskušal, a takoj prekinil, ko je ...prikaži več bila zahtevan določen znesek za zavarovanje pošiljke. Seveda bi vse oni uredili. Ko sem izrazil nezaupanje, so me še nekaj časa gnjavili s vsemi mogočimi poštenostmi, a čez čas prenehali. Takšno kupovanje je skoraj ciklično, na vsakih nekaj mesecev .

  • borut54 11:02 03.oktober 2017.

    Zasledil sem, da so prevaranti iz Ukrajine. Ali iz tiste demokratične, poštene,zahodne, ki je pod vplivom, direkcijo zahoda ali iz tiste, ki je navezana na Rusijo?

  • nergač 12:13 03.oktober 2017.

    očitno ti je Janez dal minus. Gre za to, da hočejo biti podobni Slovenskim novicam, kjer sta ključni besedi nategnjen in rit...

  • janez.zalaznik 14:04 03.oktober 2017.

    Janez vam ni dal minusa. Tole je pojasnilo, kaj pomeni nategniti iz SSKJ: 3. žarg. nalagati, prevarati: že spet ga je nategnil; nikar ne dovoli, da bi te nategnil.

    • nergač 14:51 03.oktober 2017.

      no, saj lepo piše: "žarg." Žargonski in slengovski izrazi. Gre za to, da javna beseda le izjemoma prenese tako govorico, res pa je, da je danes vse dovoljeno, ko sta pavperizacija in relativizacija v občevanju med ljudmi dosegli svoje dno. ...prikaži več. Zato me danes sosedov najstnik pozdravi "živjo" in misli, da je "kul." Naj razume tiski, ki zmore, a temu je tako vse jasno.

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:42 04.oktober 2017.

      Ja janez, saj vemo. Ves pa tudi ti, kaj se za tem skriva. Senzacionalizem, populizem, rumeni tisk, gostilniska debata, iritacija bralcev. Vse za pozornost. Ker smo te spregledali, te tudi komentiramo. Apropos, nisem zasledil, da bi v medijih z drugacnimi ...prikaži več cilji uporabljali take besede, pa ceprav jih je najti v SSKJ.

    • janez.zalaznik 11:12 04.oktober 2017.

      Hvala za vaše mnenje. Imate morda kakšno pripombo tudi na članek?

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 09:49 03.oktober 2017.

    Janez Zalaznik je bil nategnjen... Super novica... Ali je šlo le za poskus natega... Skratka nateg je ključna beseda tega članka. Bravo Janez.

  • gardino 15:27 04.oktober 2017.

    Obvestilo o nizkih obrestnih kreditih in ponudbi za financiranje. Ali so vas zavrnile številne banke? Ali potrebujete financiranje za konsolidacijo vaših dolgov? Tu smo, da vam pomagamo, da bi našli ustrezno rešitev za vaše težave. Tako nudimo posojila zainteresiranim posameznikom ...prikaži več z nizkimi obrestnimi merami od 3% do 3,5%. WhatsApp: +330675086165 davidlarsonfinance@gmail.com davidlarsonfinance@gmail.com

  • gardino 15:34 04.oktober 2017.

    Obvestilo o nizkih obrestnih kreditih in ponudbi za financiranje. Ali so vas zavrnile številne banke? Ali potrebujete financiranje za konsolidacijo vaših dolgov? Tu smo, da vam pomagamo, da bi našli ustrezno rešitev za vaše težave. Tako nudimo posojila zainteresiranim posameznikom ...prikaži več z nizkimi obrestnimi merami od 3% do 3,5%. WhatsApp: +330675086165 davidlarsonfinance@gmail.com davidlarsonfinance@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.