Slovenija
88 ogledov

Tako so poskočile cene v Sloveniji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 20:26 28.april 2017.

    Predrago je vse in previsoke marže, predvsem za naše izdelke, ki so vredni kot zlato ZARADI previsokih stroškov na delavca in 100 posrednikov, ki vmes nabijejo vsak svoje procente. Postali smo tako dragi, da tudi ko Avstrijci ali Nemci zavijejo ...prikaži več v naše trgovine vprašajo "Kako se vi znajdete s takšnimi plačami in takšnimi cenami?". Do tega smo prišli. Sadje, zelenjava, meso je predrago, najbolj pa me moti to, da so osnove za higieno kot so pralni prašek in mehčalec, toaletni papir ter podobno vredni kratko malo celo ZLATO. Ste vi normalni no. Na takšnih plačah ne moremo več normalno živeti in si kdaj privoščiti obilnejše zdravo kosilo z desertom in sadjem.

  • wester62 08:42 29.april 2017.

    če bi bila država pravna in bi delovala v dobrobit državljanov in ne samo za elito in svoje prijatelje,bi uredili da marže ne morejo biti višje od 15%.kdo bi to prekršil bi mu vzeli vsa dovoljenja in kazen do 50000 eur.

  • wolf.ata 23:33 28.april 2017.

    pač deset posrednikov od kmeta recimo,do mojega nakupa,se pravi jaz drago plačam,delavec dobi slabo plačo,se pravi,da denar pograbi država in par elite od tu naprej in pa par skritih lastnikov,barabe

  • francl12 15:24 28.april 2017.

    ja prava jeba je s to hrano......sem kar vesel,da pride k hiši kakšen kuponček za -25% na 1 izdelek, da lahko kupimo kakšen plato mleka, kašno kilo mesa za juhco....po rednih cenah si človek tako ne more več nič privoščit ...prikaži več - sploh s temi balkanskimi palčami!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.