Svet
289 ogledov

Takšen bi bil svet, če bi bili vsi vegetarijanci

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 13:09 07.januar 2017.

    Najbolj zdrava je uravnovešena prehrana vsakega nekaj...noben ekstrem ni dober ne v stran mesa in ne v stran vege....drugače pa moje mišljenje...čez domačo klobaso iz zaseke, ga ni ...

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:34 08.januar 2017.

    LJUBIM ŽIVALI (na krožniku)

  • nina 17:10 07.januar 2017.

    Telo ti samo pove kaj rabi,ne pa statistika in nakladanje raznih strokovnjakov,ki so za nakladanje dobro plačani.

  • matermila 06:35 08.januar 2017.

    Nekateri so prenehali uživati meso, da bi zmanjšali število pobitih živali.Kaj bi ta tile napravili z vsemi temi kravami,ki zdaj onesnažujejo planet?Pobili?

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 10:20 08.januar 2017.

    Hitler je bil vegetarijanec! Sicer pa, kar ni meso, sploh ni hrana, je le balast, ki ga moramo spraviti dol po grlu, da sploh lahko serjemo!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:01 09.januar 2017.

    Vegetarijanci sramujte se! Če imate res tako radi živali, zakaj jim potem odjedate hrano?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:31 10.januar 2017.

    zanimivo ,vegiči ne jedo mesa ker se jim živali smilijo,a doma pa mačke pa pse ki jih fotra z mesom.vegiče ki jim meso škodi razumem ,druge pa ne

  • alibaba 11:19 08.januar 2017.

    Neumen argument.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 15:21 07.januar 2017.

    Točno tak... kakor kdo. Eni se počutijo bolje brez mesa - recimo moj 6-letnik ga ne mara. Jaz ne morem brez njega, ker dobim nenormalne napade migrene. Sebe je potrebno poslušat, statistike pa tu nič ne morejo. Če bi vsi ...prikaži več poslušali svoje telo, bi statistike lahko povedale samo koliko ljudem bolj ustreza vsejedstvo, koliko ljudem vegeterjanstvo in koliko ljudem veganstvo. Seveda pa obstaja celo kakšen promil ali manj ljudi, ki lahko živijo samo od energije sonca in prane. Pri vsem tem pa se je potrebno vprašat tudi, kaj ljudje počnejo v življenju, da jim ustreza določena hrana. Jaz dvomim da bi kakšen gozdar lahko živel samo od prane ali veganstva. Seveda naslednja stvar je tudi rast človeka - otrok za gradnike potrebuje vse in veliko več kot odrasel človek. Če materiala ne dodaš, ne moreš dobiti kil - oziroma odraščati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.