Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
237 ogledov

Takšne ženske težko najdejo partnerja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 22:30 29.avgust 2016.

    Tole je kot da bi naštel prevladujoče značilnosti slovenskih boljših polovic. Ni čudno, da Slovenci nismo presegli magičnih 2 milijona 1500 let. (pa pustimo sedaj venete). Sirci so za 2 milijona potrebovali le 10 let.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:43 29.avgust 2016.

    Velika večina je tok sposobna da si najde svojo boljšo polovico. Tistih nekaj zapečkarjev si je pa tak samih krivih. Izbire je tud v Sloveniji več kot zadost. Se je pa treba včasih mal več potrudt. Ženske ti ne bodo ...prikaži večo vse iz rok vsakega važenja jemale. Pa vedt morš da so tud ženske ki tolerirajo ne pa sprejemajo al pa občudujejo recimo tvoje obnašanje ; tvoje mnenje. In če ti to zamešaš za sprejemanje ko to ni si avtomatsko pogoru.

  • jakec1575 23:15 29.avgust 2016.

    Kar jaz opazam je, da se vecina zensk tera u bozju mater in pol to zahteva in pricakuje tudi od partnerjev. Vecina moskih pa ni deloholikov. Eni smo, drugi niso. In potem ni veliko ulova in je treba posegat po ...prikaži večo tujini. pač se bo kri malo več mešala. dobro za genetiko.

  • Zmago 08:39 30.avgust 2016.

    Ja, ja, množijo se tile Sirci, ............... za izvoz.................za dobro genetiko, kot pravi @kakec1575. Menda njegova žena in hčerke komaj čakajo, da posežejo po "tujini". ;-)))

  • Zmago 07:29 30.avgust 2016.

    No kakšna je razlika med žensko in bogomoljko:Bogomoljka po aktu takoj požre partnerja.........ženske pa to delajo počasi in z užitkom. ;-\Kak gre že ona:Bog še me ne mara, hudić se me boji,zato pa moja ...prikaži več stara mi vsak dan pije kri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.