Slovenija
34 ogledov

"Talibani, dvig DDV na tisk je neumnost!"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 10:21 05.oktober 2012.

    Tako je, če telebani sprejemajo zakone.

  • tralala 10:43 05.oktober 2012.

    Spravimo na kolena medije, ki ne preferirajo laži/manipulacij/namernih zavajanj Velikega Plešastega. Naredite mi to deželo zopet nepismeno, da se bo lahko manipuliralo z ljudmi.Volilcev SDS in NSi se to itak ne tiče. Kje ste pa vidli, da nepismeni in ...prikaži več neuki ljudje kupujejo časopise?

  • Pepe007 10:44 05.oktober 2012.

    Tudi Jože P. Damjan mora biti medijsko všečen.

  • gec 11:16 05.oktober 2012.

    mirko,daj naredi ljudem,ki komentirajo človeško in normalno uslugo,ter se poberi dol s forumov. p.s. ne govori stvari,ki tudi pod razno niso resnične...

  • kam 11:21 05.oktober 2012.

    ne, ne...žal ima mirko popolnoma prav. Gec, kaj si ti JPD?

  • kam 11:21 05.oktober 2012.

    ne, ne...žal ima mirko popolnoma prav. Gec, kaj si ti JPD?

  • kam 11:21 05.oktober 2012.

    ne, ne...žal ima mirko popolnoma prav. Gec, kaj si ti JPD?

  • kam 11:21 05.oktober 2012.

    ne, ne...žal ima mirko popolnoma prav. Gec, kaj si ti JPD?

  • mrki 20:32 05.oktober 2012.

    JPD - pejt raj ovce past , ali pa jih strižt , bo več koristo od tebe !

  • gec 21:28 05.oktober 2012.

    MIRKO,PREDLAGAM TI,DA SI NAJDEŠ KAKO SLUŽBO BO IMELA DRŽAVA VEČ KORISTI...

  • Boschtjan Zupanchich 06:32 06.oktober 2012.

    Da : Vsi zakoni sprejeti po človeški logiki so Žal Zgrešeni ! Samo Božja Logika Je Edina Pravilna !!!

  • Pepe007 10:29 05.oktober 2012.

    Dejstvo je, da so mediji in sindikati JS videli dvig DDV kot zveličavno možnost in rešitev. "Strokovnjaki" v medijih so "vedeli", da dvig DDV-ja ne pomeni nič za potrošnike, ker imajo podjetja "veliko" notranjih rezerv in bodo samo malo znižala ...prikaži več svoje dobičke in dala več državi. Kako preprosto, tako rekoč win-win situacija. Vsi samo pridobijo. No, ko se je dvig DDV-ja zgodil na medijih, pa panika, ker oni pa nimajo notranjih rezerv. Vedo pa, da jih ima gospodarstvo.Druga stran resnice je, da je ukrep piškav. Če bi ves DDV dvignili iz 8,5 in 20% na denimo 25%, ne bi nabrali dovolj. S tem od medijev pa bo sploh drobižek.

  • albert 10:34 05.oktober 2012.

    Briga me za medije bolj me skrbi hrana za male živali. Sprašujem se koliko živali bo zaradi tega na cesti?Kje si Pezdir veliki častilec Šuštaršića?Ista smet kot on.

  • Pikapoka86 20:34 05.oktober 2012.

    V zadnijh letih na račun pojava novih medijev časi za tisk itak niso rožnati, priliv iz tega dviga pa bo tako uboren, da bo itak pljunek v morje glede na situacijo v državi, totalno sfaljen ukrep. Sploh pa na celotno ...prikaži več situacijo korak v napačno smer. Vsi te veleumni predlogi, reforme ipd.. vlade me spominjajo na kuro, ki ji odsekaš glavo, pa še kar bezlja naokrog brez da bi vedela kaj in kako, čeprav je vsem okrog kristalno jasno, da je itak že hin.

  • gec 21:23 05.oktober 2012.

    MOJSTER MIRKO,TO KAR SEM NAPISAL NI DISKREDITACIJA.OČITNO NE POZNAŠ SLOVNICE IN PAMETUJEŠ.KLJUB TEMU VEDI,DA NISI DUHOVIT IN NE PAMETEN.KAR SE PA TIČE MOJEGA PREBIVALIŠČA PA SPLOH NI VAŽNO,TUDI ČE BI BIL Z RAKOVE JELŠENEBI TAKIH NEUMNOSTI TU GORI PISAL....P.S. ...prikaži več IMAM OBČUTEK,DA TI SPADAŠ NEKAM MED TE DVE NASELJI...NA ŽALOST TVOJO...SKRATKA NE DELAJ SE PAMETNEGA,KER JE TVOJ IQ NEKJE V KLETI....

  • suzana.kos 11:30 05.oktober 2012.

    mirko, a ni žalostno, kako kratek zgodovinski spomin ima folk?! res, je, spomnite se vseh tistih, ki so se zavzemali za uvedbo enotne davčne stopnje po vzoru nekaterih baltskih držav, če se prav spomnim...vsi, tedaj t.i. mladoekonomisti, so bili za... ...prikaži več pa Finance.. pa še kdo..in ta enotna davčna stopnja bi udarila vse, tudi tiste, ki si že zdaj niti časopisa, niti rož in ne frizerja, ne morejo privoščiti...komaj še kruh

  • mirko 13:32 05.oktober 2012.

    Gec z argumenti se oporeka komentarju, ne pa z diskreditacijo. Drugič pa pazi na slovnico, edino če si iz Štepanjskega naselja ali Fužin ti je delno opravičeno.

  • mirko 10:17 06.oktober 2012.

    Ne preusmerjaj sedaj temo, jaz samo trdim, da je Jože P. Damjan pred leti zagovarjal enotno davčno stopnjo, kar bi pomenilo za javne medije prav tako dvig DDV-ja, sedaj pa temu ostro nasprotuje. Komu sedaj spomin peša ?!!!

  • mirko 10:32 05.oktober 2012.

    Jože P. Damjan je bil v Janševi prejšnji vladi in je takrat sam predlagal ENOTNO DAVČNO STOPNJO, ki ni bila sprejeta. To pomeni tudi za medije 20 % DDV, sedaj pa govori kontra temu, kaka neumnost je obdavčitev medijev po ...prikaži več po višji davčni stopnji. To je dvoličen človek in dvoličneži so za moje pojme najbolj hinavski ljudje.

  • boskre 11:58 05.oktober 2012.

    Pa kaj vi kre*eni slovenski potrebujete, da se zbudite? Atomsko vojno ali kaj? Tolk vas bombardirajo z lažmi, da ste začeli že verjet, da je dvig DDV edina rešitev! Pi*da a ste slepi pa gluhi vsi al kaj?! Zakaj ...prikaži več nihče ne govori o tem, kje bi se dalo dvignit produktivnost in zmanjšati izdatke? Slovenija ima 70% gozda pa 3 žage? Imamo izredno lepo deželo, namesto turistov pa parkirne avtomate? Najemamo kredite, da lahko plačujejo mastne provizije. Imamo največjo javno upravo na svetu? ... Oni bi pa DDV dvigoval?! Torej bo najebal spet namanjši po vrsti, največji ima denar in kupuje itak v tujini. Vi se pa kle na forumih kregate kdo ima daljšega in ne naredite nič, namesto da bi skupaj stopili in kaj naredili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.