Magazin /magazin/vip
3070 ogledov

Tanja Ribič: "Antibiotiki niso pomagali“

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bravo 10:05 26.februar 2020.

    Tudi sama sem se znebila te nadležne bakterije z uporabo kapsul iz mastikine smole. Jemala sem antibiotik proti temu, a nič sprememb. Potem sem prebrala njen članek, nabavila mastikino smolo v Sloveniji in se lotila. Po 3 mesecih jemanja mastike, ...prikaži več je bakterija izginil :)) Hvala ga. Tanja za vaš članek. Upam, da bo še komu pomagalo to kar ste napisali.

    • Krisssi 14:23 05.maj 2020.

      Pozdravljeni, Zanima koliko časa so bili simptomi še prisotni po začetku jemanja mastike in kdaj so izzveneli? Hvala in lp

  • Jožica Jelen 13:29 01.februar 2017.

    saj ne moreš verjet po treh dneh jemanja antibiotikov grozne težave ha ha a je mislila da so antibiotiki čarobna palica ha ha naj bi zdravo normalno jedla res se mi obrača da je pri nas lahko vsak zdravilec in ...prikaži večec in pljuva vse poprek po zdravstvu in priporoča neke kapsule ljudje pa takoj nasedejo saj naivnežev ne manjka

  • morček 13:02 31.januar 2017.

    In zakaj naj bi ta njena izkušnja zanimala? Bo morda naslednjič udarna novica s čim si ta veleznana maže hemoroide? Za beden prispevek tudi beden komentar.

  • Božo Marinšek 12:12 31.januar 2017.

    nehaj kadit

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:26 31.januar 2017.

    Pa tud cigarete bi lahko opustila!

  • matermila 14:19 31.januar 2017.

    Ka je blo?ka je trdo kakala?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.