Magazin /magazin/vip
393 ogledov

Te obline so vredne že milijon dolarjev

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 11:54 24.marec 2017.

    Celuli postaja zelo moderen in vse dražji.

  • smejka 12:52 24.marec 2017.

    Vse je človeško-tudi celulit..Ne vem pa kdo ima še pamet- vse se nam lahko proda, še orehovo senco.

  • McClain 17:21 24.marec 2017.

    če povem po resnici, bo komentar umaknjen zaradi neprimerne vsebine :-)

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 23:54 24.marec 2017.

    Pa je šel večer v kurac.Spet me bodo tlačle more.

  • kapibara 06:49 25.marec 2017.

    Ne vem, proda se samo tisto, kar nekdo kupi !!

  • romy 14:13 25.marec 2017.

    29,ne me basat,55plus nič manj ji ne pripišem...moja soseda pri 59.je postavnejša in dosti bolj seksi,pa brez zamere

  • nergač 20:11 24.marec 2017.

    Irena in Katja dlje od razkazovanja ženskih riti pač ne sežeta, če ni nobene znane slovenke na vidiku in če ji Zala ne pusti več objavljat neumnosti...

  • znalec 19:58 24.marec 2017.

    če pa jaz ne povem po resnici bo komentar tudi umaknjen...kajti ženska maščoba je božji dar za razvoj pravilno rojenih otrokni ne bolezni, ne deviacij, ne genetskih deviacij...normalni ženski se rodi zdrav otrok..

  • Avatar Zala
    Zala 22:18 24.marec 2017.

    No, in so (pre)debele Američanke dobile svoj lepotni ideal. Zakaj morajo s tem posiljevati Evropejke mi pa ni čisto jasno? Gospodična je verjetno simpatična, prijetna ..... itd. a, je kljub temu predebela in to je dejstvo. Koliko poje niti ni ...prikaži več pomembno. Je primerek nepravilnih in slabih prehranskih navad. Tudi anoreksične manekenke ne morejo biti nikomur vzor, prej opozorilo, da se to s telesom ne počne. Niti debelost, niti anoreksičnost ni nekaj s čemer bi se kdorkoli postavljal ali bil komu vzor. Prej opozorilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.