Svet
172 ogledov

Teden dni počitnic v Grčiji za 50 evrov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kingodm 08:17 14.april 2016.

    Bil že 2x z avtom v Grčiji, nikoli problema. Letos spet v Grčijo. Otroci se lahko normalno pogovorjajo v slovenščini, nihče ne gleda grdo, ljudje prijazni, cene nižje kot v HR. Na koncu me vse skupaj pride ceneje kot pa ...prikaži več HR. Morje lepše, toplejše, vreme veš da bo lepo. Ko enkrat pogruntaš da hrvati na polno nategujejo ti ni več za iti tja...

  • malonaokoli 10:29 14.april 2016.

    mi nimamo težav...z avtodomom pridemo povsod in najraje na zasebno parcelo prijaznih domačinov, danes tu jutri tam s kolesom na plažo in na tržnico...tam kjer so razmere primerne se zadržimo dlje. Sredozemsko morje je zakon.

  • Papaja Popi 19:59 13.april 2016.

    Hrvatje bodo kmalu veseli, da sploh kdo še hoče priti k njim.Imajo zelo drago, so neprijazni, te maltretirajo in še in še.Drugje je ceneje in še bolj prijazni so.

  • Žurnalček 01:21 14.april 2016.

    Babe pa po 10 € ! To je meka, ne pa Tajska !

  • d 09:13 16.april 2016.

    dlje od sredozemskega morja tvoj nos pogledal ni

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:04 13.april 2016.

    Hrvaška je res draga..žal. In vse dražja postaja. Še dobr da ne hodm tja.

  • jozicamurn 04:15 14.april 2016.

    Hrvaška kot sama ne ponuja dragih aranžmajev vendar pri nas nabijejo ceno za 300%!Sicer pa kdo bi hotel iti nekam, kjer te zaničujejo ker si slovenec, se ti smejijo in kjer jim je en nemec, ki popije eno mineralno ...prikaži večo vodo na dan, boljši turist kot slovenec, ki poje 2 pice na dan in popije najmanj ene 5 piv. Kot drugo, večkrat sem imela že težave, ko so mi preluknjali gume in tudi občutek sem imela bolj kot ne da smo vsi s celo družino nezaželjeni. Raje gremo v Grčijo sedaj, kjer je vse ceneje in kjer so ljudje bolj prijazni ter morje in doživetje je lepše. Hrvati bi najraje videli da jim pošlješ denar in da sploh ne prideš. Zgodbica: Pretepli so slovenca iz čistega mira, šel je na policijsko postajo na hrvaškem, kjer so ga še policaji šikanirali češ kj bo on njim govoril in da je sigurno izzival ter dobil svoje. Še vedno so hdz-jevsko nacionalistično nastrojeni in to je čutiti. Groza so te hrčki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.