Magazin /magazin/vip
103125 ogledov

Teja Jugovic skrušeno: "Žal, finančno ne prideva čez"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fredi34 08:20 28.september 2021.

    E bejž. Kot da smo si vsi lahko do sedaj privoščili hiše in gradove, le ona je ostala brez. Smrkla razvajena, bodi srečna, da lahko s svojim snmanjem nekajmnutnih filmov služiš da vsaj normalno živiš. Ona pa joka pred kamero, ...prikaži več ker ne more hiše kupit. Ja draga moja tudi jaz bi jo rad, pa ne morem. Kaj zdaj, se dobiva in bova oba jokala na youtubu?

  • bogdan76 07:30 28.september 2021.

    TAKIH UPLIVNIC JEZADNJE ČASE POLNA SLOVENIJA PROIZVOD ,,,POP TV,,.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:32 28.september 2021.

    Tale baba misli da je svet virtualen , tako kot se ona obnaša na raznih portalih misli da je mali Bog . Končno se je zbudila v realnost.

  • sam1 07:29 28.september 2021.

    Ugrizneš pač,kolikor lahko odpreš usta in sanjati gradove v oblakih ??????

  • bi_ba 08:55 28.september 2021.

    Brezvezno iskanje pozornosti. Ne pali!

  • Kolr 12:44 28.september 2021.

    Delat naj gre...za bluzenje in zivljenje na racun drugih ima dovolj.

  • rd2dmk2 09:53 28.september 2021.

    pregovor pravi, pokriješ se sam tolk, kolikor je odeja velika.. sicer pa.. mercator dnevno išče prodajlake, pa naj še malo postrani zasluži za hiško..eni res mislijo da morajo vse imet takoj , dons, zdej,, pač otroška razvajenost.. lizika in barbika ...prikaži veča sta pač neki druzga kot hiša.. pa še neki.. pred slabim desetletjem je tedanja SKB imela vsepovsod reklamo : iz malega raste veliko- so reklamiral varčevanje. dons pa komu mar, potovanja, avti, obleke, , vse na kredit. potem pa enkrat puf.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 16:27 28.september 2021.

      Uf ona je medijska osebnost, vplivnica ne more ona bit na blagajni Mercatorja. To ji je pod častjo!

  • Majazmaja 08:54 28.september 2021.

    Metastazo da ima? To pomeni, da ima nekje 'bazo' in če je metastaza v glavi, je zadeva resna. Ali pa se spet samo 'meče ven' za klike in deljenje videa? Če je to, je res ne le plitka, pač pa ...prikaži več dno od dna. Glede nakupa hiše pa verjetno upa, da jo bosta dobila na lepe oči: ne, to ne gre tako. Nepremičnine gredo za med - kdor da več, ta jo ima.

  • Jernej65 10:26 28.september 2021.

    Master šef zvezde, vplivneži, ne vem kakšni uspešni slaščičarji. Na koncu se izkaže, da samo nategujete ljudi, ki se nategniti pustijo. Poišči si pametno službo, par let pridno delaj, varčuj, pozabi na razmetavanje in potovanje po svetu, pa bo. Vsaj ...prikaži več nam, nevplivnežem, je na tak način uspelo in že dolga leta živimo v svoji hiši, ki smo si jo sami zgradili.

  • dd 07:53 28.september 2021.

    Če je šele pri teh letih ugotovila, da na svetu ni vse rožnato, ji gre zelo dobro. Glede nakupa hiše, ter nepravilnosti, pa se isto dogaja na mojem koncu.

  • Dusan12 19:39 28.september 2021.

    Njene besede. žal finančno ne moreva čez, ja kdo te pa sili, lenoba, ostani za ograjo, kamor spadaš

  • rafo 14:26 28.september 2021.

    spletna vplivnica , pa njen moški... , če imaš denar ni problem kupiti karkoli....

  • URIAH HEEP 08:32 28.september 2021.

    Eee, tole iskanje ustrezne nepremičnine zna kar trajati. Midva z partnerico sva jo iskala 5 let. Tako, da kar u izi bejba.

  • nejc1000 12:43 28.september 2021.

    še vedno ima več kot vsi ostali

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 18:14 28.september 2021.

    Jaz sem živela vedno tako, da sem se lahko s kovtrom pokrila kolikor sem dolga in nič več kot to. Najprej sva z možem kupila garsoniero, nato dvosobno stanovanje, po 15 letih pa vrstno hišo. Tudi počasi se pride do ...prikaži več hiske in to brez kreditov.

  • villa 18:54 28.september 2021.

    Neodgovorno je tudi to, da vsi hocejo hise, dobre avte in vse na kredit. Tako ne gre. Treba zaceti z malim in skromno.

  • munja 20:24 28.september 2021.

    In koga to sploh zanima??

  • Karfjolca 01:25 29.september 2021.

    Kaj zdaj, a bomo zamaske zbiral, da si bo boga srota influenserka lahko zaboga ze kupila sanjsko bajto, ki ji ofkors pripada?!

  • matermila 10:10 29.september 2021.

    Baje je vplivnica,naj poskusi vplivati na svoje finance.Ponavadi pomaga,da trošiš samo toliko kot imaš,če hočeš več moraš pa več delati.Poudarek na delati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.