Magazin /magazin/vip
117 ogledov

Teja: Vse najemnine sva plačala

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bizgec 09:34 22.februar 2014.

    "Očitno takšne govorice res pridejo v paketu s slavo." - in mediji kot je vaš jih pomagate širit. Fajn, aneda?

  • zic 08:38 22.februar 2014.

    folk pokvarjen, koga boli qrac tudi. če bi bilo kaj na tem. A bi mogoče kdo karkoli kdaj kaj namesto njiju plačal!? pičke ene, brigajte se zase pa boste imeli dost dela.

  • d 12:46 22.februar 2014.

    V paketu s slavo ? :) Kaksno slavo ?

  • 1111 09:48 22.februar 2014.

    ...neuradni vir nam je namignil...a imate sploh kdaj uradno informacijo...beda...beda!!!!

  • texpower007 09:49 22.februar 2014.

    In kaj zdej? A se bo svet podrl tud če niso plačal najemnine? Sej niso edini v Sloveniji, in tudi če ne bi plačali, zakaj nas to zanima?To ti je Slovenska foušerija... nič drugega.. Sam imam firmo, in ...prikaži več ko grem zjutraj v lokal na kavo, sploh ne rabim odpreti "klika" da vidim stanje, že kelnerca ve, koliko prodam, koliko zaslužim bolje kakor jaz... ampak se sploh ne okvarjam s takimi... sam še napihnem da zaslužim dvakart toliko, v resnic sm pa v minusu, ha! Pojejte se zdej

  • zlatane 18:51 22.februar 2014.

    teja in jani! tudi meni so ljudje naredili antipropagande, da je bilo joj. imel sem cvetličarno, najemno pogodbo mi je naredil svojec in jo namerno napisal za lastnike lokala, kateri so nas vrgli ven po pogodbi, ki je bila napisana ...prikaži več povsem kontra nama. imela sva plačane čisto vse račune in ne samo najemnine, po odhodu pa so ljudje širili govorice, da 6 mesecev nisva plačala najemnin, da je moja žena začela razbijati vse po lokalu, lahko bi naštel morje neresničnih stvari. dejansko pa sva komaj živa zapustila lokal brez nekih tožb za izmišljena dejanja, ki jih seveda nisva storila. svojec mi je bil sovražnik in sem to ugotovil prepozno, lastniki lokala pa so bili pravi tipi, ki so živeli 30 let od tujega dela in goljufij, tudi vojni dobičkarji so bili na balkanu. žal sem vse izvedel prepozno. odhod iz cvetličarne je povzročil 21.000 eurov škode in ogromno oblatenje dobrega imena. in tudi zato žal nimamo prič, torej ne morem tožiti....

  • smejka 10:01 22.februar 2014.

    Zakaj potem klikate in komentirate,če vas ne zanima?...mediji so,da pišejo,na nas je ali beremo.Veliko "zvezdnikov" pa s tako imenovanimi neuradnimi viri ali viru blizu tem osebam,poskrbi,da se pač nekaj piše o njih in se umetno obdržijo vsaj v rumenem tisku

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.