Magazin /magazin/vip
67 ogledov

Teja: "Življenje se mi je spremenilo za 180 stopinj“

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vestnana 10:46 10.oktober 2015.

    hehe, zato so danes vsa imena redka (ker se vsak spomni nekaj novega) - moja je katja, pa nisem še srečala soimenjakinje mlajše od 40 let :)

  • Majazmaja 09:38 10.oktober 2015.

    Sia, Tia, Lia, Nia ... Sama konjska in pasja imena. Ampak še vedno pa zmagajo Ruby, Amber, Kanenas in Šanaja. Aja, pa Tya in Liu od nekih kvazi pevk oz. voditeljic.

  • macola 11:27 10.oktober 2015.

    Bolj "murko familija" ali znana osebnost....bolj neumna imena. Oči so se mi orosile....da obstajajo še tako popolne družine....ne morem verjet! Jani.....najbolj sposoben osnovnošolec v tej državi.....pa ti si "mokre sanje" vsake bodoče mamice....neverjetno! Ubogi otroci, ko starši mislijo samo na ...prikaži več svoj ego in svojo lastno promocijo! "Murko life-style"

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:31 10.oktober 2015.

    Vsi sam še kratka imena dajejo. Pol pa misljo kok so inovativni k par naključnih brezpomenskih črk namečejo skp. Krneki. Vsak bi imel otroka z čist xyz drugačnim imenom kot nekdo drug. Kao da drgač ni unikatn če nima imena ...prikaži večna k ga ne uporablja noben drug...Ampak to je potreba staršev, ne potreba otroka. Straši so čist obsedeni z otroci in hočjo da otroci živijo namesto njih. Kar je zgrešena logika. Otrok je svojevrstno bitje in starši mu lahko sam zagotovijo razmere in dajo vzgojo ne pa da gradijo na njih pričakovanja. In tud unikatnost je stvar dejanj in svojevrstnega razvoja in ne stvar izbire eksotičnega imena.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.