Slovenija
300 ogledov

Telekom bo podražil vse naročniške pakete

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 15:07 03.november 2016.

    Resnično ne delam reklame, ampak povem vam, da so na optiki najboljši T-2.Imam pa tudi eno zamero do njih in to so novi iskrashit modemi. Vsi vemo kakšna je to kvaliteta in iz kje prihaja (China made), saj smo ...prikaži več jih imeli že ko smo bili na telekomu včasih in jih večinoma najslabši ponudnik to je Telekom ponuja svojim naročnikom.. Zaenkrat sicer res deluje vse vredu, ampak se mi zdi da sem v 2h mesecih že moral narediti en restart tega iskrashit modema (prej pa tega na Milan switch-u nisem delal celo leto in več = 100% uptime). Pomoje ne sfolga brzine 300/50, ker je pač iskrashit cenena roba, Milan pa je bil okoli 250 eur če se ne motim.

  • wester62 14:06 04.november 2016.

    telekom zares nesramno podražuje.namreč pred dvemi leti sem vzel zase in za partnerko paket in takrat je bilo vse skupaj z odplačevanjem enega telefona 35 eur.sedaj ko sem imel poln kufer njihovih podražitev in šel k drugemu ,pa je to ...prikaži več naraslo na skoraj 48 eur(nekaj centov manj).zato menim da so zelo nesramni in nepošteni do potrošnikov.

  • Avatar praufo
    praufo 16:04 03.november 2016.

    sej to je tud telemach počel, podražil, pa malo povišal hitrost, pa nekaj več programov dodal, pa čeprav tega ni nihče zahteval ... skupno jim je to, da rabjo dnar in inščejo vse možne načine kako obrati uporabnika, prodajajo nove ...prikaži več tehnologije, ki za povprečnega uporabnika čisto brez veze, ... če samo pogledamo LTE/4G, ki teoretično zmore 150/50Mb, lepo vas prosim, kater običajen navaden uporabnik to rabi, telefon je v glavnem še vedno najbolj uporaben za telefoniranje, razen za mularijo, za prenos govora je pa dovolj 16Kb, vsaj tako je blo včasih preko klasične telefonije

  • Dare Dado 13:38 03.november 2016.

    kreteni sam krast znajo

  • evelux 14:03 03.november 2016.

    Hvala bogu da mi decembra potečejo vezave da grem od tega telekoma ki sam obira vstran hišni internet imam že pol leta na drugem operaterju.Ti vzameš vezavo ne moreš nič spreminjat oni bi pa si kar izmišljevali in spreminjali ...prikaži več cene ne more mi pred potekom kaj spreminjat.

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 14:03 03.november 2016.

    odjebite ta blesav telekom čimprej, če ste pametni.

  • mihatirs 14:22 03.november 2016.

    pa to vsake pol leta dvignejo ????

  • Avatar Leon
    Leon 14:46 03.november 2016.

    Skratka ,lahko pričakujemo,da bodo vladni hegemoni zaukazali plačilo PROSTOVOLJNEGA PRISPEVKA za Telekom kot se dogaja z RTVS PRISPEVKOM ! Zakonodaja v svojih zapisih nikjer ne ugotavlja ,da je OBVEZNO dajanje PRIPEVKOV PROTIZAKONITO dejanje ! Kdor to razume ?

  • Avatar praufo
    praufo 14:57 03.november 2016.

    državni bankomat rabi malo več, najbrž so zaradi svoje arogance in nefleksibilnosti zgubili veliko strank in rešitev je podražitev, razliko bodo plačali obstoječi naročniki

  • erikkk 15:24 03.november 2016.

    Najprej naberejo čimvečje število novih butlov s poceni paketi ... pol ko pa skenejo pogodbo in se zavežejo za dve leti pa jim jih pred nosom podražijo ...Čez dve leti bo že pozabljewno ...Fajn način odiranja ...prikaži več ki se ga poslužiuje Telekom... ni kaj ...

  • Pepi 17:48 03.november 2016.

    Dokler boste tu jabrali,verjemite ne bo nič bolje,treba je do prve najbližje poslovalnice (ne telekomove) izraziš željo po zamenjavi operaterja in ti vse uredijo in papa telekom,

  • dp 18:43 03.november 2016.

    jap, točno tako ...

  • asmas 19:19 03.november 2016.

    zaradi mene lahko podražijo.Imam pogodbo na kateri je napisan točen znesek za naslednji dve leti.Bom pa odstopil od pogodbe.čau

  • Rok Perko 20:09 03.november 2016.

    Jest sem šel tudi stran prejšnji mesec od naročniškega razmerja k SPAR MOBIL. 7 evrov mesečno za 1500 minut pogovora oz SMS-ov ali MMS-ov. Polna kapa. Za internet pa ujamem kje pač free wi-fi :)

  • mirror 21:39 03.november 2016.

    To je pa zato, ker Veber ni pustil prodati državni bankomat. Preveč odjemalcev, premalo priliva, zato gredo cene gor. Sicer pa imamo drugih ponudnikov dovolj. Škoda le, ker je zaradi tega zavlačevanja prodaje, Telekom izgubil na vrednosti. Še sedaj se ...prikaži več mi doma valjajo ostanki ISDN-ja, ki smo ga brez potrebe drago plačali Telekomu. Pri T-2, vso opremo dobiš v najem zastonj.

  • KOJAK 22:04 03.november 2016.

    Ni kaj, je treba pokriti izgubo PLANET TV!

  • AnzeSmolej 05:31 04.november 2016.

    nikakor se ne morem znebiti občutka, da ta firma NAMENOMA želi izgubiti na vrednosti. Verjetno z namenom da bi jo potem kak domači wannabe tajkun poceni kupil..

  • Ferluci 19:13 04.november 2016.

    No ja, telekom je v lasti države. Ve se, kdo sedi v upravnem odboru.

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 15:11 03.november 2016.

    Te pa res niso glatki. Sem pred nekaj leti stisnil od njih.

  • Dixon 10:58 04.november 2016.

    Vsako leto en € navzgor. Kot da so vsako leto isti paketi za en € več vredni. Pa žalostno je, da se imajo za najboljšo firmo. Dejansko pa se plačuje samo njihove pufe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.