Avto
196 ogledov

Test jih odsvetuje, a za provide so dobre

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 09:07 21.november 2013.

    Dober da vem , od sedaj naprej jim ne ustavljam , pa da vidimo in potrdimo nemški test o Savi Eskimo in telem njihovem kitajskem najlonu .

  • Dario Lupič 19:21 21.november 2013.

    Vse tvoje trditve ne spremenijo dejstva- laboratorijskih rezultatov testov gum nismo videli. Brez eksaktnih in verodostojnih podatkov je vsako mnenje zgolj ugibanje. naj še dodam, da se ukvarjam z meroslovjem in da tudi pri nas velja, da, so pravi podatki ...prikaži veči zgolj tisti, ki jih izda akreditirani laboratorij in ne tisti, ki so subjektivni - časopis, rtv, novinar, soseda ali kolega, ki vozi tovornjak pri špediciji.

  • dostvasmam 12:18 20.november 2013.

    provida = policijski prestreznik? LOL!

  • Trovlak 17:21 20.november 2013.

    Tudi slabe pnevmatike so ena od rešitev kako se znebiti previsokega števila policistov. Sicer bolj morbidna, ampak so na dobri poti, da postane učinkovita. Sami samooklicani strokovnjaki, zabiti kot telegraf štanga.

  • KOJAK 17:54 20.november 2013.

    Teb ni jasno da je služba policista varovanje teh bumbarjev - politikov!

  • Žurnalček 08:58 21.november 2013.

    Končno bo tudi polcaje jebala tista maxima: niso prilagodili hitrost pogojem na cesti.Pa kaj bi radi , saj je med GOODRICHem IN GODRIDom samo ena črka razlike .

  • Žurnalček 09:02 21.november 2013.

    Tolk kakor ti narediš na leto , jih naredijo tudi oni , s tem da tretjino teh km naredijo pod lučmi. Ker pa razlike med njimi in teboj po tvoje ni , pa vse pove o tvojem znanju o ...prikaži več drugi najbolj važni stvari na avtomobilu ! Prve itak ne veš , tretja je pa gas, mogoče se boš sedaj spomnil.

  • sash77 09:05 21.november 2013.

    Pri meni so bile prvo leto ok, drugo leto pa je bila vožnja po dežju ista kot po ledu,tako da si imel srečo, da delaš toliko km in si jih v enem letu zvozil. Najbolj smešno pa je da ...prikaži več imajo letne pnevmatike oznako M+S.

  • nostradamus 17:18 20.november 2013.

    najbolj banalno pa je ko te ustavi prometna policija in pregleduje ustrezno opremo in tehnicno brezhibnost vozila sami pa se vozijo z vozili ki tehnicnega pregleda po vsej verjetnosti ne bi opravila vsaj v skladu z veljavno zakonodajo in taisti ...prikaži več policisti tako vneto scitijo politike ter razne tajkune pred protestniki tudi z uporabo sile zanimivo res zanimivo ............................................morda bodo cez cas dojeli da so tudi oni drzavljani te iste drzave kot ostali da tudi oni delajo za minimalca

  • BenX 18:01 20.november 2013.

    sploh se mi ne smilijo. kot da bi meni šel policaj gledat kero firmo gume uporabljam, v primeru da me vrže s ceste... ziher ja... naj kanglera vprašajo če jim podari kero balo, pa jo naj menjajo za continentalke! al ...prikaži več pa jih bo mikl z vlakom vozil. boli me k***.

  • Dario Lupič 17:48 20.november 2013.

    Od kdaj pa je revija merilo za kakovost? Testi, ki bi bili verodostojni, morajo biti opravljeni v akreditiranem laboratoriju in ne s strani novinarskih pisunov. Vsak drug test je subjektiven.Povrh vsega - poglejte, kdo plačuje oglase v Auto Bild ...prikaži več reviji. Logično je, da bo po mnenju te revije najboljši avto Golf, najboljše gume pa nemške...In, ne povsem na koncu, tudi sam sem imel te gume Goodride in jim prav nič ne morem očitati, razen morda hrupa pri višjih hitrostih. Pa še dodam, da naredim cca. 70.000 km ali več letno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.