Avto
331 ogledov

Test za “štos” smo naredili le trije

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 12:02 25.november 2014.

    naredil s prve s 96%. Je pa res da so nekatera vprašanja precej kretensko zastavljena in lahko celo zavajajoča, kljub vsemu pa ne vem kako je lahko 12/15ih padlo ??

  • mucek4 13:20 25.november 2014.

    Mene skrbi predvsem dejstvo, da je 44% ljudi že v štartu prepričanih v to, da izpita ne bodo naredili :/ Torej slaba pšolovica se ne počuti dobro za volanom.

  • Zalka Bitenc 14:14 25.november 2014.

    Ja jaz se počutm dobro za volanom,a v svojo uspešnost v 1. poskusu nisem prepričana.Pred 40 leti n.pr. sploh ni bilo avtocest .Nihće mi ni povedal nič o pravilih tam.Se pač znajdem in pazim na pravo smer i.pd.Tako je pač ...prikaži večač s starejšimi vozniki.

  • h3o 14:37 25.november 2014.

    Nov način za pobiranje rajinega denarja.

  • puys 15:12 25.november 2014.

    88% padel ... ker odgovor, da imajo starejši vozniki med ostalim tudi slabši reakcijski čas NI PRAVILEN??? Malo morgen ja.

  • NejaS 17:10 25.november 2014.

    Vozniki smo zavezani temu, da obnavljamo svoje znanje. "Nihče mi ni nič povedal" je samo izgovor. Naj gredo od vrat do vrat? Pozanimajte se, do takrat pa nikar v avto!

  • Ivo 19:32 25.november 2014.

    Ni slabši ali boljši reakcijski čas, ampak je krajši ali daljši... Preberi še enkrat in ne kvasi neumnosti...

  • SiByte 13:06 26.november 2014.

    Danes poskusil in naredil test s prve, rešil sem ga v manj kot 5 minutah in sfalil le eno vprašanje, na koncu je bilo 96%. Tako da ne vem kje je problem, če pa so pričakovali da sam plačaš pa ...prikaži več že dobiš izpit pa so se zmotili tisti časi so mimo :)

  • zdrej 20:29 16.januar 2015.

    Mene pa skrbi ta samo prepričanost, ki se potem na cestah vidi kot slaba vožnja (premala varnostna, ni uporabe smerokazov, ... ). Vprašanja so precej zagamana, ter kriterij precej visok. Če si prebereš CPP, ni večjega problema, tak iz glave ...prikaži veče pa dostikrat zmanjka vsaj vprašanje do uspešno narejenega izpita iz teorije.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:52 04.december 2014.

    čisto preprosto jaz sem

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:04 25.november 2014.

    90 % ...ja glej ena vprašanja so mal hecna ker je slika pri miru v dejanski vožnji pa tud vidš kako vozniki reagirajo pa se temu tud prilagajaš. v praksi je večkrat tko da upoštevaš tud hitrost tistih ki se ...prikaži več vključujejo na cesto in ti potem tud ta energija voznikov da vedt kdaj lahko greš.drgač pa ni nč pretresljivga. to bi mogu vsak voznik nardit. sj pol pa ni čudn da je tak direndaj na cestah pa tok enih nesreč če pa folk ne zna niti cpp-ja nardit. Mislm..zgovarjat se na težak test ni rešitev. Rešitev je več učenja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.