Slovenija
33 ogledov

Težko naprej, če šefu nisi všeč

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sash77 07:49 16.januar 2014.

    pa naj gre v privatni sektor če je tako delovna.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 11:45 16.januar 2014.

    To je pa res! Sam sem sicer privatnega sektorja, vendar sem slisal toliko slabih reci, sploh na Ministrstvu za Finance - bogi zaposleni. "Nagrade" se dodeljujejo glede na to kako je zaposleni zlizan s sefom, oz. kako se poznata privat. ...prikaži več Mobing je pa itak skoz. Nagrajevanje bi morali v javnem sektorju povsem ukinit, ker je cisto nesmiselno in kontraproduktivno. Potrebno bi bilo prepucat vodstveni kader ...

  • Katjus 12:42 16.januar 2014.

    A je kje drugače???? Šef ti lahko zajebe cel lajf, če te ne ceni.

  • kapibara 13:22 16.januar 2014.

    Ta prav prvi šerf, takoj odpuca zateženega šefa..sploh pa tile FDjevci, se imajo za apostole..!!Pri meni,menjava oblasto-menjava vodstva???zakaj pa,če so prejšni odlični delavni?? Je pa pregovor:če boste hoteli napredovati,se boste morali družiti z ljudmi,ki nekaj pomenijo-pa tut če so FDvejevci+še ...prikaži več tako osladni+nemogoči..kaj se to v JU vidi,ko se menja ..

  • Pepe007 12:51 16.januar 2014.

    Povsod je tako, Če se z nadrejenim oziroma delodajalcem ne ujameš, je bolje da greš. Na svetu ni absolutne pravičnosti in sodišče ni kraj, kjer bi jo iskal. Ne vem, kaj bi članek rad povedal. Šef naj odgovarja naprej, ...prikaži več koliko je skupina uspešna in če ni, naj leti. Aja, tega v javni upravi ni, zato si lahko privoščijo, da maltretirajo uspešne zaposlene.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.