Slovenija
21 ogledov

Tik pred izvršbo je pri nas več kot 22 tisoč ljudi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sintesi 05:04 14.december 2014.

    ne boj se, smo tako majhni da nas ne bo težko kupiti......ne vem, po neki preprosti kmečki logiki, če kreditov ne moreš vračati, ti vzamejo hipoteko, ponavadi hišo. In kje je danes Slovenija? Zaenkrat so naša hipoteka uspešna podjetja ki ...prikaži več jih prodajamo tujcem, ko bo teh zmanjkalo (kmalu) bomo pač prodali državo! Al kako?

  • maresem 13:18 20.november 2014.

    Jaz pa poznam enega največjega dolžnika... pa bi rad vedel kdo in kdaj bo izvržba nad njim. In kdo je to? Nihče drug, kot ta naša gnila država.

  • maresem 13:19 20.november 2014.

    ... ampak ne mislim dolžnik za kredite, ki si jih najema, pač pa denar, ki ga je tako ali drugače "pokradla" prisilno od državljanov.

  • valerijakregar 12:49 20.november 2014.

    mene bolj zanimajo naši milionarji, ki jih radodarno vsako leto dokapitaliziramo.socialna država. press

  • mph 12:53 20.november 2014.

    Najbolj pomembno pa je, da Turkova megagradnja še vedno stoji, da je narodni park še vedno oskrunjen ..... Takim se nikoli nič ne zgodi, tukaj pa bodo dali izvršbo nekemu revežu, ki nima kje pobrat 250€. Pa še v večini ...prikaži več primerov sploh ne, ker bi bil nesposoben, ampak zato, ker so drugi totalne barabe in pokvarjenci.

  • mirko 16:30 20.november 2014.

    Če imaš denar, lahko najameš odvetnika, ki ti bo poiskal pravne luknje v naši davčni zakonodaji, oziroma luknje nasploh v našem pravnem sistemu, ki jih veliko. Mi navadni smrtniki pa ne poznamo teh pravnih lukenj in niti denarja nimamo, da ...prikaži več nam bi te luknje pomagal izkoristit "pošten" odvetnik. Druga pomoč pri ubežanju pred zakonom, so pa VEZE IN POZNANSTVA na višjem nivoju družbene lestvice. In nazadnje, če imaš, so modre kuverte in zadovoljiva cifra v njej. To je realnost današnje družbe. Gniloba.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.