Avto /avto/iz-druge-roke
21855 ogledov

To je ena od največjih zmot kupcev rabljenih vozil

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igxigx1 08:38 16.julij 2023.

    Četudi rabljen avto kupite od renomiranega dilerja, preverite, da ni bil zaleten. Imam slabo izkušnjo glede tega. Ob prvem močnem nalivu je začel pri vetrobranu teči noter. Kar jasno kaže, da je bil vetrobran menjan. Ne sicer nujno zaradi trka, ...prikaži več lahko bi bil kamen(ček), pa vseeno. So potem to zamenjali, slab priokus je pa ostal.

  • djdj 09:29 16.julij 2023.

    Jaz vem, kaj je v moji lasti doživel avto, ne vem, kaj je pri prejšnjemu lastniku. Vseeno ga bom prodajal kot nekarambolirano vozilo, kar piše na vseh oglasih, rabljenih avtomobilov.

    • Igxigx1 10:52 16.julij 2023.

      V dveh minutah te bojo dobili na laži in potem bos farbal in jecljal od sramu (če ga poznaš, ker eni po popolnoma brez sramu in jim je vseeno, če jih dobijo na lazi). Skratka: za cca 20€ so v ...prikaži več lidlnu prodajali merilec debeline laka (zdajle ga najdem na spletu za 35€). Šel ti bo z uno zadevo čez karoserijo in točno videl, kje je bil klepan in kitan.

    • JJ66 12:38 16.julij 2023.

      Enkrat napišite kaj ena največjih zmot novinarjev

    • atamama 18:35 16.julij 2023.

      To da trdijo da so neodvisni, pa še kako trobijo po nareku.... Izjemoma so solidarni do stanovskih kolegov, takrat trobijo po potrebah stanovskega kolega...saj se spomnite ''stari les afera'' ali pa zadnji krik N1 s psihiatrijo...??

    • Igxigx1 18:54 16.julij 2023.

      atamama nič od tega ne poznam. Das kak link?

    • atamama 19:21 16.julij 2023.

      Morda bo tole za začetek... ostalo pa malo google: ''https://www.dnevnik.si/126580/slovenija/126580''

    • Igxigx1 19:33 16.julij 2023.

      Thx

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:08 16.julij 2023.

    Pri nas doma vedno kupimo nov avto, ki ga po 7 letih redne vožnje in rednega servisa prodamo in kupimo novega.Ko sem lani prodala 8 let staro mazdo sem imela željo kupit električni avto, mož ga pa ne mara vozit, ...prikaži več zato je obdržal svojega 9 let starega Forda.Naši avtomobili so bili vedno v garaži, ravno tako avtodom, ker je vozni park preveč drag hec, da bi lahko slabo ravnali z vozili, ne nazadnje, gre za našo varnost in življenje, zato kupujemo nove.

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 17:41 16.julij 2023.

      ajda0.....To je pri vas doma , kaj pa tam , kjer ni toliko denarja za razmetavat na voljo kot pri vas. Drugače povedano. Taka samohvala je sramota zate in posmeh vsem ljudem , ki trdo delajo pa nimajo toliko , ...prikaži več, da bi se preseravali z denarjem in na internetu hvalili tako kot ti.

    • Avatar jate
      jate 19:46 16.julij 2023.

      bravo mahatma2

    • Igxigx1 21:00 16.julij 2023.

      @gandi meni tudi smrdi ta logika amoa nekaj smisla ima. Na določeni točki je avto tolk v riti, da imas z njim same stroške. Tko je blo z mojim prejšnjim. Bil je iz 2. roke od dilerja, kao resna firma. ...prikaži več Pa je šla enkrat pumps, potem diski pa... neki cajta sem to se placeval, dokler mi ga ta isti diler enkrat pregledal, kaj vse bi blo za postimat, in ko je rekel 5 jurjev, sem rekel da ni šans. Da ga rajš v Lublanco zapelem. Če je avto nov, mas mir s tehničnimi in še garancija je. Drugac mam pa...

    • Igxigx1 21:07 16.julij 2023.

      ... jaz najrajs take avte, k so dobri pa pocen 😀. Škoda, ker za avte ne dajejo super jamstva. Tko kot za televizije. Dons delajo taka jajca (vse, avte, tv, vse..), da po izteku garancije vse crkne. In če nimas ...prikaži več se par let dokuplenega jamstva, si ga najebu. Evo, men je tv crknu. Sem pelu na servis in so rekli, da je za v smeti. Hvala q sem imel jamstvo, dodal 100€ in imam spet mir za ene 5, 6 let. Novo je le novo. To je poanta.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 06:44 17.julij 2023.

      aja, to je samohvala, ker kupim nov avto za 23 k ! poba, jaz sem oddelala svojih 34 let od tega 10 let v Švici v bolnišnici in 12 let v Avstriji v bolnišnici ostalo na Soči in pomagala mladim ...prikaži več divjakom po nesreči z motorjem ali avtom zopet nazaj v življenje...a ti misliš da je biti med.sestra lahko v 3 izmenah? vsak belič sem trdo privarčevala. Je pa res, da nimam toliko denarja da bi kupovala rabljeno ali na razprodaji. Rabljeno?...seštej vsa popravila, zamenjave, jezo...Dacia ni draga nova.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 06:53 17.julij 2023.

      mahatma2.....spremeni svoj nick, ker ni primeren za človeka z zavistjo in jamranjem...na cesti je 2/3 dražjih avtomobilov od mojega, tebe pa razganja zavist, kako ubogo...naredi šolo, naredi tečaj, vlagaj vase pa boš tudi prišel do boljšega pleha, do takrat pa ...prikaži več vozi bicikl, kot sem ga jaz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.