Šport /sport/zimski-sporti
33840 ogledov

To je Franci Petek položil na srce Petru Prevcu

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:39 24.marec 2024.

    Pravi se je oglasil, da komentira. Nekoč mu je z veliio sreče nekaj uspelo in sedaj na tem gradi vso svojo prepoznavnost..Hvala ne kupim ...

    • Orto 16:11 24.marec 2024.

      Velik športnik, velik človek, doktor znanosti....Ender3 ti pa ... ?

    • Ender3 16:39 24.marec 2024.

      Orto😓 sedaj boš še ti iz kleti razsvetljeval druge. Dr.sc na katerem področju...zgodovine ? Tako je velik, da bo kmalu postal član akademije znanosti. Mene je najbolj prepričal, ko je sedel za bobni zaradi nizke rasti..

    • Avatar MS
      MS 17:26 24.marec 2024.

      Franci Petek svetovni prvak v smučarskih poletih, doktor geografskih znanosti niti do kolen ne seže enderju3! Ko vam bo ender prezentiral svoje športne dosežke i vrh njegove izobrazbe boste umolknili!

    • linlina 17:55 24.marec 2024.

      MS, si prepričan, da ima dokončano osnovno šolo???

    • linlina 18:00 24.marec 2024.

      Da ne bo pomote, mislim na enderčka, Franciju pa vsaka čast.

    • Orto 18:04 24.marec 2024.

      Ender3, žal ali na srečo v svoji hiši nimam kleti. Mislim, da nikogar ne rabim razsvetljevat v zvezi s Francijem Petkom. Za tebe je očitno prepozno, si zagrenjen, neprilagojen mizantrop in kot tak si lahko deležen le pomilovanja,

    • Avatar MS
      MS 18:08 24.marec 2024.

      linlina, Ko vam bo ender prezentiral svoje športne dosežke i vrh njegove izobrazbe boste umolknili! Dajmo mu malo časa da zbere vse svoje športne pokale, medalje,plakete! Pa spričevala,visokošolske diplome, magisterske diplome in doktorate! Počakajmo!

    • ivo5 18:25 24.marec 2024.

      Ender 3 se je utopil v lastnem bruhanju in blatu.

    • Ender3 19:24 24.marec 2024.

      Ja hvala,znana imena našli ste me kot nešportnika,ki ima osebno mišljenje o takšnih Francijih z doktoratom sciencije.Za razliko od vas malce športne,ki pišete mnenja bolj po volji in nareku znanega plačnika propagande.Kar pa se izobrazbe tiče @MS imam doktorat na ...prikaži več području, ki je tebi in tvojim pajdašem tabula rasa.@ivo5 ti si utopljen v janezovem maloumju. Naj vam tekne prebivalci rezervata up.imen.Končno enkrat zbrani ob športnem prispevku, očitno bolj zaradi Enderja, ki vas strastno jebe..

    • Orto 19:38 24.marec 2024.

      Ender, ne nakladaj in pojdi še enkrat v OŠ, ker nimaš pojma o Slovenščini, da o čem drugem niti ne govorim.

    • linlina 21:46 24.marec 2024.

      enderček, mene pa zanima na katerem "području" imaš doktorat 😂 🤣? Vesela bi bila, če bi me kdo plačeval in potem bi še z večjim veseljem pisala o tebi. Tako pa z veseljem delam to zastonj.

    • Avatar MS
      MS 09:54 25.marec 2024.

      Ko se ender podpisuje. se vedno podpisuje z analfabetskimi križi! Ko so ga vprašali zakaj se podpisuje z tremi križi je bil odgovor "prvi križ je doktor, drugi ime in tretji priimek"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.