Magazin /magazin/vip
195 ogledov

To je mala Arelena

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ana.fetih 17:55 20.maj 2013.

    Pri nas ne krademo, temveč kar vprašamo. Tudi tokrat je tako, fotografijo namreč objavljamo z dovoljenjem Roberta Lavtarja.Prelep pozdrav,avtorica prispevka

  • zztop 21:39 20.maj 2013.

    Mislim, da sta kar plačala, da se objavi tole. Meni je to sicer grozljivo, nekateri so pač taki, saj vam je to že itak znano. :(

  • zic 14:44 20.maj 2013.

    pač je tip objavil na svojem fb profilu, hijene novinarske pa non-šalantno kradejo po zidovih brez pietete oz vprašanja lastniku fotke...

  • saramara 18:05 21.maj 2013.

    Tudi ce vam je nekdo dal dovoljenje za objavo, bi lahko imeli malo dobrega okusa in vedeli kje so meje sprejemljivih objav, ker cisto vsega pa spet ni treba tukaj objavljat. A ce ta trotelj na svojem FB objavi posnetek ...prikaži več poroda v zivo, boste to tudi objavili?Sicer pa, od kdaj pa ste postali PR nekim kvazi znanim osebkom (sicer pa niti ne vem kdo sta tadva tukaj, me niti ne zanima).

  • Žurnalček 09:34 21.maj 2013.

    Za kaj se tlele sploh gre. A za enga kurbirja , k je eni naštemplov 4 otroke in jih zapustil, ker je potem eni zmešani babi, naredil še enega, al kaj je poanta tega prispevka. A je lahko normalna ženska ...prikaži veča tista , ki očetu 4 otrok razpre noge za še enega? Pa kdo je ta Petra Slapar , da jo moramo gledati k antilopo v Afriški savani.

  • KOJAK 14:42 20.maj 2013.

    Ok NO... ljudje božji, a ne poznate malo zasebnosti. Vem da je rojstvo otroka izjemen dogodek, ampak čisto takoj po rojstvu pa res ni potrebe po fotografiranju mamice in otroka ter takojšnji objavi na facebooku in vseh slovenskih medijih.... Ne ...prikaži več vem a sem samo jaz tako starokopiten?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.