Avto /avto/na-strom
5537 ogledov

To je največja napaka pri nakupu napajalnega kabla za e-avto

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 08:32 10.februar 2024.

    Največja napaka pri nakupu polnilnega kabla je, da si prej kupil električni avto.

    • Avatar krojac
      krojac 10:07 10.februar 2024.

      Kupil sem tak kabel po ugodni ceni,sedaj pa varčujem da si kupim še avto.

    • Fulmmer 15:09 10.februar 2024.

      vzev, itak je samo kabel v tvojem dometu.....

    • vzev 15:10 10.februar 2024.

      FFulmmer, če ti tako pišeš potem ja. Jaz za sebe že vem kaj lahko kupim. Nisem pa tako neumen, da si bi kompliciral življenje z el. avti.

  • lojs 14:09 10.februar 2024.

    sem poslušal enga mojstra danes v parlamentu, ki je kao strokovnjak za jedrske el., še bolj pa za win-se ... kaj on blebeta? mi bi rabili v naboljših pogojih 15 let za elektrarno, ki bi stala dva bloka po 60mrd ...prikaži več ... taki cepci sedijo v parlamentu, ki so poprej vlekli plačo v jek-u, sramota ... naj si kupi kolešček, pa naj si dela svoj štrom, preklep pezde, parazitski

  • Kmodri_ 22:13 10.februar 2024.

    Da se kdor, ki kupi električarja ne more obesit?

  • Kmodri_ 12:19 10.februar 2024.

    Električarji bodo realno uporabni čez 50 let na način kot so sedaj fosilci!

  • suineg7878 08:26 10.februar 2024.

    Napaki se izogneš z lahkoto. Z zdravo kmečko pametjo. Ne kupiš sranja od e-avtomobila in to je to... Navalite zeleno agendaši... :))

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:44 10.februar 2024.

      Nič bat za elektriko,so v VW že povečali proizvodnjo dizlov in bencinarjev,ker je premalo “zelenih“,ki bi kupovali elektične fajrcajhe

    • slavauk22 14:00 10.februar 2024.

      UPAM DA BO GORIVO KMALU NA 3 EURA PA DA VIDIMO ČE SE SPLAČA ŠE VOZIT!

    • Fulmmer 15:11 10.februar 2024.

      Jaz se vozim za eno tretjino cene bencina, stara mama pa mi je Teslo kupila....

  • lojs 14:05 10.februar 2024.

    napredne tehnologije so in obstaja že zdavnaj vodik kot energent, da ne govorimo o jedrski energiji, malo si oglejte kaj imajo danes ta hude jahte ... ampak ne, za rajo bodo v nekih štacunah prodajal napol prazne baterije, pa neke ...prikaži več lovkost kable, plastične čevlje, štumfe in podobno sranje pa naj se jebe folk s tem sranjem ... raja če sve pozlatit svako govno, musk bo obogatel na svojem sranju zato da bo vlagal v kaj boljšega, kupite ga

  • Naklonsky 20:46 10.februar 2024.

    Avtor, “tok, ki je lahko tudi 10 kilovatov..,” El tok je v amperih, ne kilovatih! Kilovat je enota za MOČ! Torej za 10 kilovatov moči bi bil potreben hišni priključek brez drugih uporabnikov, torej samo za polnjenje avtomobita, 45 amperov! ...prikaži več Povprečna hiša ali stanovanje ima znatno “švohnejšo” glavno varovalko, da o vikendu ne govorimo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.