Zdravje /zdravje/prehrana
414 ogledov

To je slovenska tradicija zaščitena pri EU

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 11:43 08.marec 2017.

    samo tole s Kranjsko klobaso je polomija v naši zaščiti izdelka,saj kaj imajo Hrvati (hrčki-dudeki) skupnega s Kranjsko?,halo,še nam bodo kako zaščito ali artikel vzeli

  • Avatar praufo
    praufo 18:47 08.marec 2017.

    a je vse to res dobro zaščiteno ker ... ker ... in potem spet štala la la, sicer pa sloexit, ki se ga še kako bojijo(tisti ki vedo za kaj gre, mogoče pošljejo vsake toliko časa kakšnega pijančka zato da ...prikaži več lahko naši politiki masturbirajo ob zalizovanju) čeprav naši mastno podkupljeni posranci nočejo razumet, ker jim ni treba pri taki mastni plači ... keš teče v potokih ... šuške, šuške, šuške ... folk pa dobi marsi kaj na rk - radodarni so, ni kaj

  • Avatar praufo
    praufo 19:02 08.marec 2017.

    nedolgo nazaj je bil na obisku anglež (ta džonson al kaj je boris, nima veze), vemo da so angleži zapustili eu, ... no zdej pride pijanček junker, to rej smo za eu, ... smo za eu, smo za nato, smo ...prikaži večo za rusijo, smo za vse ... tudi jest sem zta vse, samo da bo to v korist folka, vse ostalo me pa ne zanima .. politiki ste izvoljeni in delate za folk, baje in samo to in nič drugega, ... mi lahko prodajajo komur koli kar koli, če pa ne smemo, naj pa tisti, ki ne dovoli plača razliko ... pa kaj smo mi za eni levaki

  • partizanka 22:18 08.marec 2017.

    kje je potica

  • partizanka 22:21 08.marec 2017.

    Boris je vedel za naše Zlate kroglice. Bravo

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:44 08.marec 2017.

    A niso Hrvati zaščitili Gavrilovićev doručak?

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:46 08.marec 2017.

    Sicer pa tudi v sami Sloveniji nekatere fovš klekljarice gredo hude lumparije s tem, da hočejo idrijsko čipko kratko malo preimenovati v slovensko čipko. Me zanima, če bodo tudi idrijske žlikrofe preimenovali v slovenske žlikrofe?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 19:54 08.marec 2017.

    ješ kranjsko klobaso ki je dobra in ne ker je slovenska al pa hrvaška,Teran bom pil hrvaški če bo dober ,če ne pa nikoli več.Mleko bi rad pil slovensko in kupujem slovenske znamke,pol pa slišiš da je mleko iz hrvaške ...prikaži več avstrije itd,tako da se naj gredo solit s temi zaščitenimi klobasami itd

  • wolf.ata 19:26 08.marec 2017.

    če gre Slovenija iz Eu gredo vse balkanske države ven,oziroma nobena več ne gre v Eu,tega pa zaradi Rusije in njenega vpliva ne bodo pustili ne Eu ne Zda,zato smo pomembni bolj kot si mislimo,samo tega mi ne znamo izkoristiti,Hrvatje ...prikaži veče to izkorisčajo bolje,je bila prilika takrat držati hrčke zaradi meje itd. in takrat nebi bilo trba popuščati pritiskom Zda in Nemčije,ki pa je od hrčkov kmalu dobila hladen tuš zaradi tistih sodnih zadev .......

  • wolf.ata 19:43 08.marec 2017.

    ne kažite sosedom preveč tega,bodo kmalu kaj našli,da bi oni tudi to imeli,kako zaščito namreč,so pravi šakali,bomo videli,kako bo rešen primer Teran-a,če (in so) dokumente vlagali in prirejali,potem bi jim treba vzeti tudi 15 let-no izjemo za Kranjsko klobaso (kranjska ...prikaži veča kobasica),za kazen glede Teran-a in zato,ker oni nimajo nič s Kranjsko itd.,ja,pokojni Fran Miličinski-Ježek je rekel,mejo zazidati,pa pustiti samo eno okno-lino,da kdaj pa kdaj pogledamo kako so sosedje Hrvatje,malo za šalo,večina pa zares,he,he

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.