Magazin /magazin/vip
48 ogledov

To so jedli na Kopitarjevi poroki

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sivolasi Sinjebradec 11:08 11.julij 2013.

    Ojej... Gorenjci.... so bli mal lačni... ha ha in vino .....oh cviček... in Movija, to je čisto povprečno vino z mnogo reklame..

  • dd 10:53 11.julij 2013.

    Meni se zdi nekam majhen jedilnik. Kot zgleda, sta dve predjedi, samo ena glavna, nato pa že sorbet, kasneje še ena glavna jed.?? Malce pomešan ta jedilnik. No, mogoče sem res vajena prevelikega prestiža iz tujine. Moji sorodniki se namreč ...prikaži več zadnje čase "poročujejo" le izven slo.

  • Pepe007 11:34 11.julij 2013.

    Ali je res nujno objavljati nekakovostne in skoraj gotovo "ilegalno" posnete fotografije?

  • mia 18:43 11.julij 2013.

    kakor komu paše

  • macko 12:26 11.julij 2013.

    restavracija hotela grad otočec je daleč od presežka.pravzaprav ne poznam prav veliko ljudi iz okolice, ki bi jo obiskovalo, saj so v neposredni bližini precej boljše alternative.ni odveč, da ji je ob zadnji oceni pred leti Sršen podelil ...prikaži večl zvezdico ali dve, ne vem natančno, zagotovo pa ne več....veseli pa me, da so se Anže in ekipa dobro zabavali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.