Slovenija
7546 ogledov

To so osumljeni v aferi Litijska

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 15:37 05.marec 2024.

    kot vedno so krivi najnizji hisniki snazilke tudi kuharji miljone si je pa razdelil kdo ?tudi hisniki snazilke ?

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 16:42 05.marec 2024.

    Po vsoti sodeč nepomembno, po dejstvu, da so se pokazale zanimive nadstrankarske lopovske povezave, neprecenljivo...Ampak treba je vztrajati, predvsem v zdravstvu, tam izgine največ denarja...

    • Idioti 17:54 05.marec 2024.

      Ko je vprašanje denar in lopovski biznis , bi lahko že vedel z Balkana , da se združijo v vse možne kombinacije barabe , ki so se do včeraj klali med seboj . Belogradist prodajal orožje Ustašima , Četniki prodajali ...prikaži več nafto Muslimanima , da o mamilarskih povezah in mafiji ne govorim . Smrtni sovražniki sodelujejo , pa ne bi strankarske barabe med seboj, ko sami ne vedo kakšni politični opciji pripadajo ampak je važno samo, da se tolčejo po prsih in vlečejo dobre plače !

  • Idioti 17:46 05.marec 2024.

    Šoltes ni ??? KOJI Q JE ON IN ŠE TRI DRUGE BARABE MENJALI TELEFON SVOJEGA STAREGA PA UNIČILI !

  • Grof 19:06 05.marec 2024.

    Darko zgoraj, sigurno ne bo prijel Šoltesa za čričke, bi pa moral Goluboviča, kam so ga skrili, a bo Marjanček povedal, …..

  • Grof 15:47 05.marec 2024.

    Kar nekaj časa sem na svetu, biznis delal na treh kontinentih, pa v najbolj zakotni ulici sveta nisem srečal večjega butlna kot je poscani Golob, včeraj nas je vparlamentu paljal scat za planke, brez tiča v rokah, uboga Slovenija, nekdo ...prikaži večo mora tega butlna nagnat z rokami navzkriž na hrbtu v arest, …

    • Idioti 17:59 05.marec 2024.

      In praveš , da si se poscal v hlače ? Jaz se nisem , ne mene zraven tlačet . Ja a nisi pogledal v sliko na svojem zidu , pa obenem še ta malmu mal veselja privoščil , ti trokontinentalec.

  • andrija 06:04 06.marec 2024.

    glavni pa so bili zavedeni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.