Slovenija
43 ogledov

Toliko je stal servis Falcona

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:01 29.maj 2016.

    Ceneje bi ga bilo vreči v staro železo.1,3 milijona za servis,najem hangarja,stroški tekočega vzdrževanja in še veliko drugih skritih stroškov,za devet prevozov organov,je znatno previsoka cena-moje mnenje.Za tak denar,bi marsikatero privatno podjetje naredilo vsaj 10x več prevozov.

  • blueone 07:11 28.maj 2016.

    Se mi zdi, da bi moral biti račun brez DDV-ja, ali pa je šel na servis prek "našega" posrednika

  • Avatar Leon
    Leon 08:17 28.maj 2016.

    Falcon je produkt prevzetnosti naše vladajoče kaste ,ki nas že 25 let vodijo žejne čez vodo ob tem pa veselo meketamo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Generacija rojena v 90 letih v času samostojne države bi morala odločneje nastopiti in se boriti za svoje pravice !

  • dragec 08:24 29.maj 2016.

    Ferluci, to ni res, ne seri, bil je produkt JJ

  • dragec 19:33 27.maj 2016.

    ZELO RENTABILNO LETALO -NI KAJ.KDO PRAVI DA V VOJSKI IN MORS NI DENARJA. PREVEČ GA JE.

  • Ferluci 22:00 27.maj 2016.

    Falcon je bil produkt levakov. Bodi ponosen, ne kritiziraj!

  • zlatane 20:00 29.maj 2016.

    srce mne boli. takrat, ko je vlada tako zapravljala za to letalo, sem preživljal najtežje čase s svojo družino. zaprli smo eno firmo, poplačali vse dolgove in morali odpreti nekaj čisto drugega. vlada je zapravljala, mi pa nismu v času ...prikaži več vpeljevanja firme eno zimo imeli niti za premog. ker pa trajnogoreča peč ne greje dolgo s samo drvami, sem se po 4 urah spanja zbujal, ker me je trosilo od mraza v sobi, vstajal sem in ponovno zakuril, nakar ponavadi nisem več mogel nazaj zaspati. ni potrebno povdariti, kako me je to izčrpalo. ja vlada pa je kupila falkona...

  • MihaMB 10:45 28.maj 2016.

    Pa kaka jebena država smo, če je ena glavnih novic dneva cena servisa za vladno letalo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.