Avto
404 ogledov

Toliko zares pomaga, če na parkiranem avtu pustite malce odprta okna

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • banja 13:00 27.julij 2016.

    Oken pri parkiranju avta ne smete pustiti odprtih niti za milimeter. Meni so skozi stransko odprto okno, ki je bilo odprto za kakšen prst, vlomili in mi ukradli nekaj denarja. Šipo se da z močnim potiskom poriniti navzdol!!! Avto mora ...prikaži več biti ZAPRT in zaklenjen.Če pri speljavanju segretega avta odprete vsa okna za kakšno minuto, bo ves pregreti zrak pognalo ven.

  • Papaja Popi 09:01 27.julij 2016.

    Hladnejše ne bo.Gre pa ven smrad po plastiki, ki je nevaren in iz avta gre vlaga, ki se nabere pozimi.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:43 27.julij 2016.

    Mene so starši vedno puščal v razgretem avtomobilu. Pač sem imel okn dost odprt pa je blo. Se da preživet. Sam ja če imaš 2 cm odprt okn normalno da ne pomaga, da je premalo.

  • Papaja Popi 09:50 27.julij 2016.

    mucek4 - si blesavkoliko pa dobiš, ko z obutvijo prineseš notri. Pa lahko še tako otresaš z čevlji.V snegu in dežju.Ne bit pameten, ker ti škodi.

  • Papaja Popi 10:32 27.julij 2016.

    mucek4 Sedaj si sam povedal tisto, kar se meni ni dalo, le sprovocirati te je bilo treba.čevlje si sam omenil pa tudi znojenje.Jaz samo vlago , ki mora izpareti !Od kje pa misliš da pride rosenje ...prikaži več šip, ko nekateri vključijo klimo, da izgine ?

  • mucek4 10:43 27.julij 2016.

    Začuda nimam težav z rosenjem šip, pa nikoli odprtega okna. Moj avto je fenomen.

  • k0libri 12:26 27.julij 2016.

    Sploh poleti ti bo rosilo šipe.

  • Boris Odreitz 16:50 27.julij 2016.

    Parkirišča so vsa narejena tako da ni nikjer nobene sence. Pločevina na soncu, VSe se krepko segreva. Namesto da bi bila razsla drevesa ali pa naredili kot je v Avstriji pri Metroju. A na koncu pa spet nekdo tuppi v ...prikaži več kglavo o globalnem segravanju on ozpuščanju nevarnih emisij v ozračje zaradi močćnosegrete plastike. Kdo je tu nor zdaj !???

  • STF 08:08 27.julij 2016.

    Tisk k ma pedek pameti mu bo janso da vec m2 grelnih povrsin (armatura, streha, zici itd) ne mores shladit z 2cm pasivno hlajene reze...

  • mucek4 09:19 27.julij 2016.

    Večjih nebluz pa ne. Vlaga ki se nabere pozimi... hahahaha. Ti streha spušča? Perilo oprano januarja sušiš še avgusta? Ker kolikor je meni znano avto ni zrakotesen in se zadeva suši precej hitreje kot "nekaj mesecev". Sicer pa več "vlage" ...prikaži več dobiš v avto pri malo odprtih oknih pri popoldanski nevihti, kot pa pozimi. Razen če ne znaš otresti nekaj kil snega iz čevljev......

  • mucek4 10:06 27.julij 2016.

    Blesav sem, ti pa popolnoma skregan s fiziko. Recimo da imamo podplat dolg 30 cm in širok 10 cm. 1mm vode po celem podplatu ne more biti gor, ampak dajmo to v izračun. To znese 30ml na čevelj. Če vsak ...prikaži več dan v avto sedemo 2x je to 120ml vode na dan - pod pogojem da je na obeh čevljih vedno 1mm vode - kar je praktično nemogoče, če vsaj 1x otreseš čevelj.1 človek izloči na normalen dac cca 1l vode skozi kožo. Poleti v vročini veliko več. To je 40ml na uro. Torej, če si v avtomobilu več kot 3 ure na dan naj te skrbi potenje in ne mokri čevlji.

  • k0libri 12:43 27.julij 2016.

    Tile amerikanci nimajo pojma. Vročega zraku ni v avtu noter. Naslednjič bodo pa hvalili, kako pomaga brez klime voziti z odprtimi okni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.