Slovenija
3507 ogledov

Trgovcem je dovolj, s peticijo zahtevajo boljše plače

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:14 08.december 2023.

    Najprej naj se obrnejo na vodstva in tiste, ki jim trošijo denar za bedno oglaševanje. Sicer pa, ali ni javnost seznanja, da mnoge bežijo iz svojih poklicev v trgovine, diskonte prav zaradi njihovih nagrad, plač in nadomestil. Je potem sploh ...prikaži več še kdo, ki ne bo sledil črednemu nagonu po slabih zaslužkih in pogojih dela..

  • Avatar karjola
    karjola 16:04 08.december 2023.

    Skrajni čas da se zabunijo tujcem.

    • Avatar Leon
      Leon 07:55 09.december 2023.

      Tujcem ? Kje boš potem kupoval ? Na Hrvaškem ?

  • Avatar Leon
    Leon 07:54 09.december 2023.

    Vprašajte predsednico Trgovinske zbornice koliko ima plače ?

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:40 09.december 2023.

      To se pa ja ne sprašuje,ali pa poslanca v bruslju,ki ima 16 000 evrov,in to na MESEC

  • sandi76 20:37 08.december 2023.

    Resno ? Dvignili so cene, dvignili so plače in jih celo oglaševali na jumbo plakatih, zdaj bi pa radi boljše plače ?? Naj si poiščejo boljše službe !!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:41 09.december 2023.

    Trgovci na blagajnah,ne pa tudi njihovi šefi

  • dare6 14:08 14.december 2023.

    Trgovci se že tresejo , so zaščiteni dobr, nimate vi tok dnarja ,da greste prot njim...Pokrijte se z deko pa sanjite še naprej...

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 05:31 09.december 2023.

    Jaz pa sem se odločila, da bom vsakega trgovca tožila za visoko denarno odškodnino, ker mi je prodal nevarno hrano za moje zdravje ! Če to ne bo dovolj bom po vsakem takšnem nakupu, vložila tudi kazensko ovadbo zoper neodgovornega ...prikaži veča lastnika trgovine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.