Slovenija
37 ogledov

Trgovine še kar cvetijo

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alvoxy 23:28 08.avgust 2013.

    Pa niti ni to da kupuješ izdelke blagovne znamke od trgovine. Saj ni potrebe, ker cene se ne razlikujejo toliko. bolj pomembno je kaj ti trgovina ponudi dodatnega več. kakšne so recimo druge dodane vrednosti. jaz recimo s tuševo kartico ...prikaži več mesečno veliko privarčujem in jo lahko uporabljam ne samo v trgovini z blagom, ampak tudi v njihovi drogeriji, za Tušmobil in za zabavo v njihovih Planetih. in vsi ti nakupi se mi štejejo v Dnar. Ne vem če bi lahko kje drugje privarčevala več :)

  • Scott 03:15 09.avgust 2013.

    Največ ali zelo veliko boste privarčevali, če boste čisto vse življenjske potrebščine kupovali v sosednji Avstriji in spotoma natočili še poln rezervoar goriva!

  • Realist 12:49 09.avgust 2013.

    In trgovine še kar gradijo, nekateri trgovci kar malce na pamet. To nima smisla. Avstrija pa ne bi rekel da je cenej, sem bil v trgovinah v okolici Celovca in ni razlik. Pa še ena stvar je vsaj zame pomebna, ...prikaži več ker kupujem večinoma slovenske izdelke in teh dobim najaveč v tuševih trgovinah, ki so v zadnjem obdobju edina napredovala oz. se veliko bolj trudijo s svojo ponudbo kot pa katerakoli druga trgovina. Pa tudi cenovno ni razilk in se strinjam, z njihovo kartico veliko privarčuješ. To je res!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.