Slovenija
1440 ogledov

Trojni referendum: O tem bomo odločali 9. junija

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anja1956 20:54 25.april 2024.

    To je začetek ! Ko se tega navadite, vam določijo maksimalno življensko dobo, naprimer do vašega 77 leta, ker po tem letu tako in tako samo še onesnažujete okolje mladim !

    • Avatar jate
      jate 21:12 25.april 2024.

      tudi mladci bodo enkrat starci,če bodo seveda dočakali ,samo se tega ne zavedajo mislijo da bodo večno mladi...

    • Avatar torolino
      torolino 21:31 25.april 2024.

      To je Vaša svoboda🤮

    • Ender3 22:13 25.april 2024.

      Še trpljenje naj vzakonijo, ker konzervatovci in svečkarji mislijo, da je to del življenja..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 03:52 26.april 2024.

      Morda bo nekoč res tako, vendar to povezovati s tem referendumom je bebavo ...Tu gre za humanost..

    • Avatar Leon
      Leon 05:43 26.april 2024.

      Referendum je neposredno izražena volja ljudstva !

  • Grof 20:27 25.april 2024.

    Tarča danes. Andrej Ribič, pizdun je pokvarjen, nemoralnež, v življenju sem nekajkrat naletel na to puklasto polavo. Po elektro Ljubljana je sral na veliko, privat priklopi el, kraja el. Še do danes mi ni jasno kdo mu je držal štango, ...prikaži več je pa mafija, kasneje tudi Golob, v glavnem ni prostora, da bi opisal pizdarije, ki jih je počel ta obarvani majmun, narod pa s sklonenimi glavami samo opazujejo, kako sta si sprivatizirala stranko svoboda ravno ta dva dolgoprstneža, Erika ne daj mu dihat, stisni

    • Ender3 22:20 25.april 2024.

      Grof zakaj gledaš Tarčo in si ustvarjaš frustracije, ki ostale na forumu ne zanimajo. Tiste žalitve pa prihrani za one v DZ in Nori24tv, ki jih je treba banat..

  • Plavi-mil 08:00 26.april 2024.

    Če bom le v Sloveniji, volim samo desnico za EV, vse ostalo pošljem v PM.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 03:57 26.april 2024.

    Mater me jezi ta vaša glupost glede pomoči pri umiranju..Novi zakon bo prinesel bistveno več nadzora v to območje in predvsem onemogočil "izklapljanje", ki se sedaj redno dogaja pri bolj ali manj smrtno bolnih ljudi...Odvisno od lokacije in posameznikov ali ...prikaži več zasedenosti postelj..Tudi sedaj je torej takšna "pomoč" redna praksa, v bodoče pa bo to bistveno bolj nadzorovano in tega se bogovi v belem bojijo kot hudič križa...Za to gre, nič drugega.

  • lojs 21:25 25.april 2024.

    kot sem povedal, ti referendumi zame ne obstajajo in na njih ne bom glasoval, pač pa samo za eu volitve

  • andrija 04:44 26.april 2024.

    in če boste proti gojenju konoplje in njeni uporabi za osebno rabo boste proti tudi medicinski konoplji ki se že zdaj uporablja v zdravstvene namene

  • Avatar jate
    jate 20:39 25.april 2024.

    ta referendum je brez pomena...tisti ,ki hoče prostovoljno končat življenje naj naredi samomor in stvar rešena....ampak ne ,lažje je nekomu narocit... prosim ubij me in me imej na vesti...tako nekako

  • Kmodri_ 23:09 25.april 2024.

    FIDES že proslavlja! Nema pacientov, nema problemov!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.