Slovenija
449 ogledov

Tudi Slovencem tisoč kun kazni

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • recesija 19:39 26.julij 2011.

    Slovenec je hlapec. Zato bo seveda plačal hrčkom 1000 kun.

  • kmetek 17:29 26.julij 2011.

    Pijavke so povsod...zanimivo, da te boljših in eksotičnih državah pustijo na miru....

  • nergač 17:53 26.julij 2011.

    podobnih nabir5alnih akcij so imeli Hrvati že kar nekaj, a tudi to jih ne bo rešilo pred potopom državnih financ...40 milijard evrov press

  • recesija 19:37 26.julij 2011.

    Slovenci pa še kar lezejo na njihovo obalo. Bedaki !

  • Avatar trot
    trot 19:55 26.julij 2011.

    iščejo vse možne variante kako najlažje do denarja ko je sezona se pač da pokasirat na vseh možnih variantah

  • mirko 20:41 26.julij 2011.

    Ne veš kaj govoriš. Hrvati imajo kljub velikemu deficitu dosti boljši položaj kot mi. Imajo s čim zaslužit ! V prvi vrsti je to turizem, ki so po razpadu juge podedovali vso turistično infrastrukturo. Bil sem na morju v Španiji, ...prikaži več Grčiji, Turčiji in Tuniziji. Roko na srce, Hrvati imajo najlepše morje, kar se pa tiče gostoljubnosti so pa vsekakor na zadnjem mestu, vsaj za slovence. Hrvati imajo toliko kmetiskih površin, da so glede možnosti pridelave hrane samozadostni, kar mi nismo. Edino kar smo imeli slovenci, je industrija, katero nam jo pa pospešeno hudič jemlje zaradi moralne pokvarjenosti vodilnih ljudi na položajih. Slabo se nam piše, vsekakor slabše kot Hrvatom.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:44 26.julij 2011.

    Mirko ti si pa tko pameten, a sem lahko tvoj prijatelj,a se te lahko samo mal dotaknem....................................

  • mb 06:34 27.julij 2011.

    mi ( slovenija ) se uči od nemcev ( vsaj glede kaj in kako vse obdavčiti ) hrvati pa od nasoboji smo balkanske države, ki imajo preglomazen državen aparat in ogromno delomrznežev, ki se pod krinko kulture in nacionalnega ...prikaži več interesa napajajo iz fržavnega dodatnih davkov in prispevkov

  • bojovi 20:57 06.julij 2012.

    Haaaaahahaha pa še podrite par vikendic, itak jih je vsaj 50% črne gradnje.

  • bojovi 20:58 06.julij 2012.

    Na koncu pa bomo še tebe našli tam.

  • nergač 21:31 26.julij 2011.

    mirko, sem ti dal en plus, ker si se tako potrudil in vidim, da veje iskrenost iz tvojih besed. In seveda tudi prizadetost.Vsekakor imaš prav glede hrvaške obale, a obala še ni zadosti, da spraviš državne finance v red, ...prikaži več če si to mislil, razen seveda, če ne bodo začeli prodajat vse po vrsti. Npr najprej Kornate, potem Brione...potem pa znajo kmalu izplavat do znosnih števulk. Če se biu našel kupec seveda, morda kak šejk, a potem bo tam šejk šef.Kaj bomo pa mi prodajali pa ne vem, morda sami sebe, tako kot smo to nekoč...

  • NejaS 10:33 27.julij 2011.

    A imaš v ta boljših in eksotičnih državah hišico s televizijo?Dejte dejte, prav da računajo, če bi bili pri nas tko dosledni, jim ne bi blo treba zviševat tega prispevka. Da ne govorim o tem, kakšen halo bi bil, ...prikaži več če kak Hrvat z lastniško hišico pri nas ne bi plačal ... No, sicer pa sama nimam TV-ja in ne plačujem RTV prispevka.Men se zdi prav, da se plača in naš problem ni preveč zakonov, ampak premal preverjanja njihovega izvajanja. Kaj nam pomaga, da imamo toliko stvari zakonsko omejenih, ko pa večina naših inšpektorjev na riti sedi in se praska, ostali se pa branijo pred razjarjenimi posamezniki, ki mislijo, da lahko goljufajo, "ker tisti tam tudi" ...

  • tudbognasvečnereši 10:55 05.december 2016.

    Mirko dam ti sam pluse.++++++++++++

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.