Avto
122 ogledov

Tudi Slovenija postaja dežela križancev

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 12:22 15.januar 2017.

    Clio 1.5Dci letnik 2012 prevoženo 150.000 km samo servisi olja in vse kar paše zraven,brez enega ropota itd.,naprimer vožnja golfa4 in clio 4 pa je enako trda,je pa res,da prejšnji-starejši modeli W skoraj neuničljivi,vendar se danes določeni deli vstavljajo v ...prikaži večv več različnih znamk in so tako tudi okvare možne,so se naprimer tudi Fiati včasih kvarli in rjaveli,danes so pa kar dobri avti,so se nekatere znamke kar poboljšale,jaz strogo menjam avto na 2leti,razen motorja (Honde cbr600),ki jo ne dam zlepa od sebe

  • jakec1575 18:39 15.januar 2017.

    Slovenci smo res glupi. Kupujemo drage tuje avtomobile (uvoz) od katerih bagatelo poberejo nasi uvozniki in se duvajo, da so veliki gospodarstveniki. uvozniki goril in mi z njimi pljunejo vsako leto milijarde za gorivo. Nasi izvozniki pa gagajo, da si ...prikaži več pol mi to lah privoscimo. in namesto, da bi doma vlagali v dodano vrednost in boljsi standard pljunemo za drage igrace ali pa za kitajsko robo. doma pa bukova drva v stari peci. koga briga zdravje slovenskih otrok in sosedov.

  • Hi5 11:33 15.januar 2017.

    Ne se fantje kregat. Renault pač po trdnosti in vzdržljivosti, pomeni tista razlika, ko avto enkrat prevozi več kot 100.000 km, ni in ne bo na ravni VW koncerna. Pa tudi občutek pri vožnji in za volanom ni za primerjat. ...prikaži več Je tu VW vseeno klasa pred Renaultom. Renault generalno postaja s kilometri precej bolj "zjah.n" kot VW. In tudi kakšne posebne muhe oziroma hecne okvare potem dajo občutek, da je vse narobe. Osebne izkušnje. Normalno pa da se VW kvari tako kot drugi. V nekaterih segmentih malo manj, ampak se.

  • Aleta 23:22 15.januar 2017.

    Jaz ne, mogoče ti?Drugače pa moj prejšnji komentar ni bil namenjen tebi, zato bodi lepo tiho, pa knjigo bontona vzemi v roke.

  • Papaja Popi 08:28 15.januar 2017.

    Deželo pod Alpami pa je zajelo navdušenje nad netradicionalnimi avti.Malo morgen ! ! ! ! ! ! !

  • Tupamaros 09:16 15.januar 2017.

    Preiskusil električni avto in... voziš z enakim občutkom kot klasiko, ko gori lučka rezerve.

  • AnzeSmolej 11:08 15.januar 2017.

    to je to moderno navdušenje. kot naprimer apple watch in pametne ure nasploh. en mesec je bil hype danes se tega nihče več ne spomni. vsak osel gre enkrat na led in kupi renaulta.

  • wolf.ata 11:25 15.januar 2017.

    AnzeSmolej imam 38 let vozniško,vozim zadnjih 26let Renault-e pa nimam niti 1xokvaro in niti minute okvare-zastoja z Renauti,živim blizu glavne ceste in vidim kaj in kateri pokvarjeni avti se vozijo na servise,sta zraven servis W,Reno,itd.vse v mojem kraju,samoeni priznajo kako ...prikaži več okvaro,drugi pa skrivajo,potem pa afere in panika ja,ne glej eno okvaro kakega strica in ko jokajo in trobijo okoli kako slab je določen avto,to je moje mnenje,imam pa tudi kot poklicni voznik prevoženih 900-1 milijon km,pa brez zamere

  • Aleta 18:55 15.januar 2017.

    Lepo te prosim, to je pa pretiravanje. Sama imam električni avto, pa ga tudi pod razno ne zamenjam več za klasičnega. (pa sem vedno vozila dobre avtomobile....to ni hvaljenje, samo razlaga)Očitno bi ga imel, pa si prekratek, ane.....

  • RallyPoint 19:38 15.januar 2017.

    V8 5.0L si kupi, pa ne seri, a si prekratka, a ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.