Slovenija
94 ogledov

Tujega nočemo, svojega ne damo!

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:21 04.februar 2017.

    meni ni pri tej zgodbi jasno tole: slovenija je leta gospodovega, enkrat je omenjeno 2000, potem 2004, nima veze, dejstva so taka, da je slovenija nekaj zaščitila kot ime, TERAN, blagovno znamko,... po tolikih letih se najdejo hrvati, ki bi ...prikaži več tudi zaščitili to kar so slovenci, recimo teran ... pri komu bi zaščitili oz. kaj je sploh tisti, pri kom se kaj zaščiti, ... a je ta organ sploh verodostojen al je to vedno neko politično drkanje gor pa dol, ... ker če ni verodostojen, je brezvez tam kaj vlagat ali zaščitit in smešno mi je poslušal ali brat besede kot so popuščat, branit, treba se je borit, vztrajat ... halo ... zdej je pa tega zadost in nehejte basat s takimi ki hodjo z berglam v slovenijo in treba je povedat stvar je taka in taka ali se pa je**bi te, pa dejmo že enkrat nekaj pokazat, vsaj to da nismo pi**de, ali pa tudi ne

  • wolf.ata 14:43 04.februar 2017.

    nikakor ne popustiti,pritiskati do konca na Eu,sedaj ko pride k nam predsednik Eu ali nekaj takega,razložiti kaj delajo Hrčki,povedati ali to ali pa ven iz Eu-ja,pa zavirati vse sklepe in zakone v Eu,povedati,da gremo po podporo v Zda-,k Trampu (malo ...prikaži več blefirati),pa to,ja,včasih je namig ali laž močnejša od resnice,ja,povedati kaj vse so Hrvati sprejeli z nami in podpisali na koncu pa vse pozabili-stornirali vse dogovore ja,ja,

  • wolf.ata 23:05 18.februar 2017.

    dudeki-hrčki so seratorji in pika,vse bi oni imeli,kot,oni so glavni na tem svetu,barabe pokvarjene,je prejšnji komisar lopo povedal,da pri pridružitvenem dokumentu ni bilo ne duha ne sluha,da bi hrčki kaj omenjali Teran,se pravi,da so hoteli naknadno to noter vriniti,kar dokazuje ...prikaži več tisti počečkan in prekriti s črnimi čačkami,da se ne vidi kao kaj so hrčki opredelili kot pogoj,da bi oni tudi morali imeti Teran,trte tega grozdja pa so na črno kupovali pri nas,vino pa delali,da so mešali noter kar jih je volja,naši tudi niso smeli imeti ime Tokaj-Madžari se mi zdi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.