Slovenija
103 ogledov

Tuji posredniki odirajo ljudi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tona 11:43 04.marec 2013.

    glede na to, da tudi sami vsak teden oglašujete SKUPINO 8, ki se tudi ne more ravno pohvaliti s humanimi obrestmi na svoje kredite, je tale članek prav ironičen....ali morda celo naročen.... Vi pa kljub zelo resnemu stanju v državi, ...prikaži več, očitno nimate kaj bolj pametnega pisati, kot se ukvarjati s podjetji iz tujine, saj so pri nas očitno že vsa propadla.... kolikor pa mi je znano, se kot je tudi navedeno v članku, vsak zavestno odloči za kredit, ki ga spet verjetno potrebuje, da bo plačal kakšno položnico in s tem namesto svoje družine, nasitil našo ubobožano "elito".....

  • privat 07:37 04.marec 2013.

    Halo...kaj ni to že delo za policijo ,če nekdo vzema večjeo obrestno mero ,kakor prepisuje zakon...??? naši policisti pa usmerjajo promet in čuvajo radarje??

  • majda33 11:49 18.marec 2013.

    Tona, berem malo članke o kreditih... oglašuje lahko vsak pa ne vem zakaj ti gre ravno skupina 8 tako v nos, čeprav je slovenska firma, ker mislim, da so oni redki, ki poslujejo normalno in tudi obresti so sprejemljive, kar ...prikaži večr za ostale kar sem primerjala ko sem na hitro rabila kredit ne bi mogla reči. Očitno res ne poznaš ostalih, ker ti tudi ne dajo nobenih konkretnih informacij glede obresti po telefonu, se pravi že nekaj »smrdi«. Je pa res, da se vsak zavestno odloči za to ali bo vzel kredit ali ne...

  • Leonardo Sanchez 00:22 17.april 2016.

    Pozdravljeni, jaz sem gospod Leonardo Sanchez, zasebna posojila posojilodajalcu, ki daje priložnost posojila Življenjska doba. Ali potrebujete nujno posojilo, da počistite svoje dolgove, ali potrebujete kapitalsko posojilo za izboljšanje vaše podjetje? Ste že zavrnjena z bankami in drugimi finančnimi agencijami? ...prikaži več Ali potrebujete konsolidacijsko posojilo ali hipoteko? Ne iščite več, ker smo tukaj za vse vaše finančne težave v preteklosti. Mi posodiš sredstev za posameznike, ki potrebujejo finančno pomoč, ki imajo slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, da vlagajo na poslovanje v višini 2%. Želim uporabiti ta medij, da vas obvestim, da smo postal zanesljiv in upravičenko pomoči in bo pripravljena, da vam posojilo. Torej pišite nam danes po e-pošti na: (Sanchezloanfirm@gmail.com)

  • Leonardo Sanchez 00:22 17.april 2016.

    Pozdravljeni, jaz sem gospod Leonardo Sanchez, zasebna posojila posojilodajalcu, ki daje priložnost posojila Življenjska doba. Ali potrebujete nujno posojilo, da počistite svoje dolgove, ali potrebujete kapitalsko posojilo za izboljšanje vaše podjetje? Ste že zavrnjena z bankami in drugimi finančnimi agencijami? ...prikaži več Ali potrebujete konsolidacijsko posojilo ali hipoteko? Ne iščite več, ker smo tukaj za vse vaše finančne težave v preteklosti. Mi posodiš sredstev za posameznike, ki potrebujejo finančno pomoč, ki imajo slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, da vlagajo na poslovanje v višini 2%. Želim uporabiti ta medij, da vas obvestim, da smo postal zanesljiv in upravičenko pomoči in bo pripravljena, da vam posojilo. Torej pišite nam danes po e-pošti na: (Sanchezloanfirm@gmail.com)

  • Leonardo Sanchez 00:22 17.april 2016.

    Pozdravljeni, jaz sem gospod Leonardo Sanchez, zasebna posojila posojilodajalcu, ki daje priložnost posojila Življenjska doba. Ali potrebujete nujno posojilo, da počistite svoje dolgove, ali potrebujete kapitalsko posojilo za izboljšanje vaše podjetje? Ste že zavrnjena z bankami in drugimi finančnimi agencijami? ...prikaži več Ali potrebujete konsolidacijsko posojilo ali hipoteko? Ne iščite več, ker smo tukaj za vse vaše finančne težave v preteklosti. Mi posodiš sredstev za posameznike, ki potrebujejo finančno pomoč, ki imajo slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, da vlagajo na poslovanje v višini 2%. Želim uporabiti ta medij, da vas obvestim, da smo postal zanesljiv in upravičenko pomoči in bo pripravljena, da vam posojilo. Torej pišite nam danes po e-pošti na: (Sanchezloanfirm@gmail.com)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.