Slovenija
27100 ogledov

TV Slovenija: Pretep na soočenju o drugem tiru?

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 11:51 22.september 2017.

    Navsezadnje se moram strinjati s Kozjekom, da je bil "žrtev napačnega psihiatričnega zdravljenja"! To je več kot očitno iz njegovih nastopov v oddaji!

  • partizanka 10:16 22.september 2017.

    lahko bi ga že na začetku odstranili, a jim je sramotitev prišla prav

  • Plavi-mil 09:47 22.september 2017.

    V bistvu so krivi na Hanzi Tv, ker ne preverjajo sogovornike ali pa so ga namerno poklicali, ker vedo, da je moten.

    • barbara.erzen 09:50 22.september 2017.

      RTV je tukaj samo izpolnjevala zakon, dolžni so ga namreč povabiti.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:02 22.september 2017.

      Boli me lulček za 2.,3.,4.,5.,6.itd tire in vse ostalo naprej.Ve se zakaj se tolk prepucavajo koritarji za tole gradnjo,ker bi bli vsi rad pri koritu,ko bo treba krast in se omastit varžete z ojroti!Vsi so golazen in to najslabše vrste,ker ...prikaži večr jim je mar izključno ZASE,za folk jih pa boli LULČEK in to je srž vsega tega sranja z gradnjo!!

  • alenka42 13:54 22.september 2017.

    Dejstvo je da, ga je rtv slovenija po zakonu o rtv, ki je sicer tudi naveden v članku morala spustiti v debato, če ne bi pa o tem še sto let poslušali kako nekdo ni bil upravičen do mnenja. Sicer ...prikaži večr pa je že tekom oddaje dajal znake, da bo ko pride do besede kvasil norije. Pa pustimo, da je imel s seboj celoletno zalogo časopisnih rekvizitov. Debata sama po sebi pa je bila konstruktivna na eni strani in malo manj na drugi. Dejstvo ostaja, v nedeljo bo vse znano :)

  • rogixl 09:50 22.september 2017.

    Saj na desni strani je bilo še nekaj motenih, ki na vsakem koraku želijo ustaviti razvoj v Sloveniji. Kdo stoji za njimi se pa itak ve.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 09:56 22.september 2017.

      Jst sm absolutno za razvoj... a lahko obrazložiš, kako so prišli do številke 1,5 miljarde za 47 kilometrov? Torej dobrih 30 000€ za 1 meter proge (vidadukti in tuneli so všteti, pa servisne poti tut). Meni je ta številka precej ...prikaži več pretirana, tebi ni? Kolkor vem se nasprotuje višini zneska za traso, ne pa razvoju samemu. Si morda našel razčlenitev koliko bo vsaka stvar koštala, da so potem prišli do tega zneska?

    • partizanka 10:13 22.september 2017.

      vedno rtv nekoga nastavi, da desnico očrni, on nima veze z 2tir

    • kapibara 10:31 22.september 2017.

      @rogixl- tako je, kot ti proba dopovedat Alioness !! Spor je cena izgradnje, ki pa v sto miljonov NI natančna ! - Ali ti kupiš nekaj, pa ti prodajalec pove:Bova že videla koliko bo !

    • Kojak 11:03 22.september 2017.

      @Alioness Kolikor vem je cena 961 mio €, proge pa 27,1 km... torej je en meter 35.461 €

    • oneh 11:16 22.september 2017.

      No ja, 70 let vladajo levi in vsi lahko vidimo kako smo razviti. V Venezueli, Severni Koreji, Kubi so levi še dlje na oblasti, zato so še bolj razviti kot mi. Me pa navdaja zadovoljstvo, da smo na dobri poti, ...prikaži več, da v razvoju omenjene države močno prehitimo.

    • Janez_53 11:56 22.september 2017.

      Komentator oneh, torej so bile tudi Peterletova vlada in dve Janševi, ki so državi naredile največ škode, LEVE VLADE???

  • Miran Rižnar 22:09 23.september 2017.

    Kozjek je deloval tako, kot da ni iz iste zgodbe. Erika ga je opozorila nebroj krat, a od zadaj se je preko ostalih mikrofonov vedno nekaj slišalo od njega. Ko je dala varnostnikoma "zeleno luč" za odstranitev pa sta ga ...prikaži več grdavža prijela precej trdo. Šiško je bil edini, ki mu je prekipelo ob pogledu na "tretman" varnostnikov in je planil Kozjeku na pomoč. Vsi ostali so molčali in so spominjali na ovce v vrsti, ki čakajo na zakol. Sem mnenja, da varnostnika Kozjeka ne bi smela niti tepsti, niti....

    • Miran Rižnar 22:10 23.september 2017.

      ......ga grabiti z neko živalsko močjo. A do takih incidentov pač pač pride, ko jih spustiš s ketne. Upam, da jima je Šiško naložil kako gorko po vergazerju...

  • samo.jst 09:59 25.september 2017.

    Vse skupaj je bilo le voda na mlin zagovornikom zakona o drugem tiru. Medtem ko so slednji spodobno predstavljali argumente, so nasprotniki z nepotrebnim tuljenjem le predstavili lastno ignoranco. Sem bil proti, vendar po nastopu sem spremenil mnenje, saj kdor ...prikaži več ni sposoben odraslo predstaviti zadržke ni vreden zaupanja.

  • satir 12:30 22.september 2017.

    Mislim da se tistega klovna nalašč pripustili v oddajo, ker so vedeli, da bo vrgel slabo luč na nasprotnike možne kraje, ki se lahko zgodi, če bi bil neuspešen. S tega vidika je Kozjek dobro služil sedanji druščini drugega tira. ...prikaži več Jaz pa paravim, naj bo referendum uspešen, država pa če misli resno lahko tako hitro kot so speljali magno za tujega investitorja spelje tudi spremembe trase drugega tira s posebnim zakonom, ki povozi vse, tako naturo, kot lastnike zemljišč in madžare in še koga

  • perhan63 09:06 22.september 2017.

    mi pa še plačujmo rtv smradi rdeči..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.