Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
2770 ogledov

Uber za bedake in konje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leo_Genthner 17:04 14.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Sheldon_Roth 17:10 17.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • igorgeus 13:23 28.junij 2021.

    V Sloveniji je pač tako, da se prodaja podjetja z razvojem, potem pa se gobca o premalo dodane vrednosti delavca za tekočim trakom. Bilo bi zanimivo vedeti kakšna je dodana vrednost politikov.

  • dare326 20:28 13.junij 2021.

    Končni učinek globalizacije ala Uber bo ukinitev države, ki bo nepotrebna tvorba in mega korporacije bodo prevzele njeno vlogo. Ker ne bo meja se bo prebivalstvo mešalo, in nastalo bo globalno ljudstvo z povprečnim IQ <90, primerno za suženjsko delo ...prikaži več in ne za razmišljanje. Slednje bo za elito, ki se ne bo mešala oz. ki ji religija prepoveduje mešanje. Press Minister za Butale.

  • sam1 19:37 13.junij 2021.

    Ja,ampak gospod minister prečastiti je z Uberjem prezadovoljen že pred pričetkom poslovanja......

  • Ender3 17:35 13.junij 2021.

    Hvala vam za dober, nazoren prispevek g.Gams 👍👌✌

  • JZekspert 13:49 14.junij 2021.

    Ampak politično nepismeni bedaki in konji že 30 let vedno znova izvolijo brezupne bedake in konje, če pa po naključju zmaga kak outsider, ga vsi družno in složno napadajo, dokler ga ne odženejo, tudi tokrat avtor članka prof. Gams. Komentar ...prikaži več o Magni je namreč ciljal izključno na Mirkota C., ki sploh ni bil tako zelo slab, ko pravi ''glas iz medijev''. (Pač Magna je bila napaka, a kake napake delajo drugi in je tiho?) Za te sta pa edini izbiri SD=SDS in vsi njuni sateliti... sami si postiljamo!

  • rd2dmk2 09:27 14.junij 2021.

    g. avtor članka, jest nisem doktor, pa sem že večkrat omenil da smo Slovenci sposobni narediti svojo spletno platformo. če smo naredili Mačka Toma in banko za kripto valute bi lahko tud to. in tu se začne vaše delo. ne ...prikaži več kot predstavnik DS ampak kot del IJS bi tem času, ko je bila razprava lahko skupaj s fakulteto za računalništvo že imeli 50 diplomskih ali magistersdkih nalog na to temo. ampak spet mi prihaja na plano pregovor, kdor zna naredi , kdor ne zna uči.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.