Slovenija /slovenija/crna-kronika
21 ogledov

Ubila moškega, ki jo je skušal posiliti

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • micika 13:31 13.september 2016.

    bravo,bravo za njo!!pri nas bi bila morilka prve klase,se ve

  • dragec 13:37 13.september 2016.

    pimpeka bi mu odrezala

  • maresem 14:18 13.september 2016.

    Dobil je, kar je zaslužil.... da bi le vsi dobili enako.

  • kapibara 14:50 13.september 2016.

    Odvisno... če bi izdal psiho mnenje, psiho. Mravlje..

  • klepetava 16:22 13.september 2016.

    Očitno je že večkrat "iskal". No, kdor išče ta najde.

  • leonardo 17:21 13.september 2016.

    Ne vem, če jo bodo kar tako izpustili. Seveda odobravam, da mu je naredila luknjo, ker drugega tudi ni zaslužil. Zadnjič me je nekdo vprašal, kaj bi naredil, če bi moški lezel k meni v stanovanje ponoči in me hotel ...prikaži več oropati. Rekel sem, da bi mu naredil luknjo v ramena ali kam drugam, da bi ga onesposobil. Veste kaj mi je rekel? Da bi me policija aretirala zaradi poskusa umora????Ne vem, če je to res, če pa je, se tej deklici ne piše nič kaj dobrega. Torej moraš biti posiljen ali pa oropan?

  • Dušan Jakič 19:08 13.september 2016.

    Gre za vprašanje silobrana. Načeloma velja, da ti je dovoljeno uporabiti enako silo kot je usmerjena proti tebi. V tem primeru jo je on fizično napadel, ona pa je uporabila hladno orožje. Glede na to, da je bila v šibkejšem ...prikaži večm položajo ji bodo verjetno priznali olajevalne okoliščine, glede na ozadje napadalca verjetno še dodatne olajševalne okoliščine. Verjetno bo dobila neke vrste ukor in pogojno kazen.

  • Žurnalček 17:40 13.september 2016.

    Če že prenašate novice , potem prenesite vse relevantne podatke , a ne da zamolčite, da je ubiti 48- letnik prebil že 22 let v zaporu !

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:40 13.september 2016.

    Ta zanesljivo ne bo nikogar več nadlegoval!

  • AnzeSmolej 08:32 14.september 2016.

    PRAVILNO! Če bi imeli vsi orožje in bili pravilno poučeni o njegovi uporabi, bi kriminal PADEL na skorajšnjo NIČLO!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:09 14.september 2016.

    A tako kot v ZDA?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.