Svet
93468 ogledov

Učiteljica zaradi božičnega darila razjezila starše

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 16:41 19.december 2021.

    PRI NAS 12 EUR NI DOVOLJ. To je prešlo vse meje. 3x letno kupujemo darilo za učiteljico, ki v resnici na ljubo še zelo slabo opravlja svoje delo.

    • Janez_53 17:52 19.december 2021.

      Ampak nobeden od staršev nima jajc, da to prekine!

    • MK 19:14 19.december 2021.

      ne. ker nobeden nima jajca, da se upre, ker bo vzela na piko froca. jaz sem naši rekel, da lahko vzame našega Pikija na piko, ker itak fant ni pameten in za šole ne bo... čeprav dandanes majstri bolje služijo ...prikaži več kot folk s faksi. no torej, rekel sem naši da pošlje učiteljico v klinac, ker Piki slabš kot zadosten ne more biti pa je bla moja proti. bojda delamo še na novem frocu... jaz sem pa mislil, da je moja pohotna postala... nč grem na pir.

  • Janez_53 17:51 19.december 2021.

    Tako učiteljico namesto darila v rit nabrcat! Več si ne zasluži!

  • David_Cobb 14:14 20.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar jate
    jate 18:26 19.december 2021.

    glede na to ,da je šola potekala tudi preko on line zooma, in bo to najbrž ratala stalnica, luksuznih čevljev ne potrebuje,sama bi ji kupila hišne copate

  • Toma 07:16 20.december 2021.

    Pa saj je skromna! Pravi dizajnerški čevlji stanejo okrog 500€.

  • JONIJONI 20:28 19.december 2021.

    Moja je učiteljica razrednega pouka. Vsako leto, na prvem roditeljskem sestanku povdari, da namesto kakršnih koli daril njej, naj raje darujejo v šolski sklad, kjer zbirajo denar za otroke, ki si ne morejo privoščiti dodatno plačlljivih zadev. Pa vseeno dobiva ...prikaži več darila. tako, da ni vedno na strani učiteljev, ponavadi je en starš, ki zbere somišljenike in če nisi z njimi si črna ovca.

    • Janez_53 23:56 19.december 2021.

      Ampak - darila pa vseeno vzame, kajne? Lahko bi jih dala v šolski sklad za otroke...

    • JONIJONI 02:48 20.december 2021.

      Darila niso v denarju, teh pa šolski sklad ne sprejema.

    • rd2dmk2 09:21 20.december 2021.

      javni uslužbenec ne sme prejemat daril.. prijavit KPK..torej je treba učiteljico podkupit da mulc zdela razred ? a vi ne veste tega da če ima šola podpovrečen rezultat, učitelji dobijo minus pri plači.. kar lepo se zamislite zakaj mularija zdela, ...prikaži veča, pa četudi nima blage veze. vsaj v osnovni šoli...v srednji je pa drgač.. tam pa prfoksi vedo da bo mularija lahk hodila v šole v večerno šolo, pa bodo dvakrat zaslužil.

  • rd2dmk2 16:19 19.december 2021.

    ja tudi učiteljica ima pravico do samopodobe na samo 15 LETNA SMRKLJA. dama z čevlji, mula razvajena pa z umetnimi nohti... prva ima skromno plačo, mula nemarna pa presrane starše. ne sam 12 eurov.. 120 eurov naj ji dajo.

  • Avatar Anstanolla
    Anstanolla 23:58 19.december 2021.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.