Magazin /magazin/lepota-telo
36 ogledov

Umazana resnica o ženski higieni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antitrust 20:18 28.februar 2015.

    Najboljše je nekje vmes. Recimo vsake dva dni. Preko kože se vpija razna kemija, kar tudi ni dobro....Moja se tušira vsak dan, jaz pa 2 x na teden, tako da imava povprečje 4,5 :)

  • macko 18:13 28.februar 2015.

    lazy, spoiled,sausages....

  • mph 21:10 28.februar 2015.

    Kaj pa pravi glede gorgonzole? :-)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:14 28.februar 2015.

    vsak drug-tretji dan se mi zdi čist prfektno odvisno od tega če smrdiš. sam vseen pa je boljš smrdet pa bit zdrav k pa da si "speglan" pa da si uničuješ kožo. Ampak če je sila ane pol se pa ...prikaži več pač umiješ (ne stuširaš) tok da ne smrdiš.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:55 28.februar 2015.

    vsakodnevno tuširanje tud ni dobro ker ti potem primanjkuje dobrih bakterij na koži.tako si bolj izpostavljen zunanjim vplivom..na splošno pa če se prevečkrat tuširaš je na najbolj občutljivih delih koža zarad tega od blizu rdeča oz. z rdečimi fleki.morš ...prikaži več najdt eno pravo ravnovesje ampak enkrat na dan tuširat se je pa totalno preveč.

  • jons 20:48 28.februar 2015.

    Je kar prav, če se človek tušira vsak dan, še posebej tisti, ki se bolj potijo. Da se pa izogneš "kemiji" se pa uporablja naravna mila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.