Slovenija
108 ogledov

Umrl je Sandi Čolnik

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 13:09 01.marec 2017.

    Že dolgo ga pogrešam in zdaj ga bom pogrešal še bolj. Upam, da je ostalo veliko posnetega, ker je pravi užitek gledati vsako njegovo nastopanje, intervjuje...človek je ustvaril svoj stil in to neponovljivega.

  • sprehajalec 22:24 28.februar 2017.

    Njegov glas nisi nikoli pozabil, ko si ga enkrat slišal. Bil je ena najbolj prepoznavnih figur na RTV Ljubljana, svoj čas. Potem ga je obudil še Hribar v Radio Ga ga, kot Čolnića. RIP - Requiescat in pace g. Čolnik.

  • McClain 22:14 28.februar 2017.

    no, takih gospodov je žal na TV zdaj zelo malo... Z najlepšimi spomini nanj.

  • partizanka 23:37 28.februar 2017.

    spoštovani gospod!

  • maresem 07:04 01.marec 2017.

    Legenda iz dobre stare šole. Naj počiva v miru.

  • blueone 22:34 28.februar 2017.

    Bili ste eden izmed najboljših kar jih je bilo na televiziji. Počivajte v miru gospod Čolnik.

  • Avatar praufo
    praufo 23:22 28.februar 2017.

    ja, sožalje in RIP, nekaj časa nazaj mi je ta človek s tako posebnim umirjenim in prefinjenim glasom prišel na misel, pa ne vem zakaj, mogoče sem ga pogrešal in sem si rekel, kje je, najbrž je pa že umrl, ...prikaži več mogoče, no moram preverit ... za preverbo si nisem vzel časa, no in evo danes sem dobil info ... res je umrl

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.