Slovenija
29963 ogledov

Uporabnina za mobitel: za en dan 491 evrov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Smesko 13:40 17.julij 2017.

    Pri A1 (Simobil) sem prej cca enim letom spremenil paket (ker tisto kar sem imel ni več obstajalo pa tudi ta novejši je bil boljši in cenejši), nisem se želel vezati le pustiti odprto naročnino, zato nisem vzel nobenega telefona, ...prikaži več prodajalec pa mi je dal nek popust (par €) glede na to koliko casa sem ze pri njih itd. Sedaj ko sem izgubil sluzbo, sem zacasno (zdaj ko vem kaksen odnos imajo za vedno) prekinil narocnino oni pa so mi zaracunali za to skoraj 50 €...

    • Smesko 13:43 17.julij 2017.

      Naročnino sem prekinil nekje na sredini obračuna in tako bi mi lahko zaračunali le polovično naročnino pa niso, zaračunali so polno. Onemogočili so dostop do starih računov, prav tako pa zaračunali 20€ ker sem prejemal popust, kljub temu da so ...prikaži več mi obljubili, da ce prekinem razmerje, vzamem telefon s podaljšanjem naročnine ali pa spremenim paket ni nobene kazni oziroma doplačila... Tako da nikoli več ne nasedam praznim obljubam, brez da je to pisno zapisano nekje. Pazite se goljufij pri A1...

    • maresem 16:18 17.julij 2017.

      Ciganija... naj folk ve, da so lopovi.

    • janez.zalaznik 07:43 18.julij 2017.

      Morda ste se vezali za nižjo naročnino, o tem smo že pisali. http://www.zurnal24.si/slovenija/po-enem-letu-vezave-kazen-dvakrat-visja-od-prejete-ugodnosti-278713

  • ode 22:13 17.julij 2017.

    Končno so tudi pri jurnalu spregledali, kateri operater "lupi" naročnike, čeprav so do sedaj odkrito, načrtno in namerno blamirali Telekom Slovenije.

  • blayo 16:27 17.julij 2017.

    Nategnili so te na suho ;) Naročniško razmerje se prekine tako, da se prenese številko nekam drugam na prepaid. Recimo če preneseš na Izimobil, plačaš dosedanjemu operaterju 5 EUR za prenos, od Izimobila pa dobiš izimesec L dobroimetja v vrednosti ...prikaži več 12 EUR. To še pokuriš in vržeš simko proč ali pa jo kar takoj prodaš za 10 EUR in si 5 EUR v plusu.

  • GERE 19:17 17.julij 2017.

    Samo norci preplačujejo telefone pri operaterjih! Kitajski telefoni so trikrat cenejši, razlika v kvaliteti je minimalna, ...

  • igorgeus 11:32 18.julij 2017.

    Ti naši operaterji so tipični primer kartelnega dogovarjanja. Storitve so povsod iste, cene pa tudi skoraj. Praktično je skoraj vseeno s kom imaš pogodbo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.