Slovenija
4521 ogledov

Uradne ure po novem drugače, da ne boste ostali pred vrati

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 06:40 08.april 2024.

    Kot na veliko krajih in veliko izdelkih smo dobili ''skrčoflacijo''. Po domače za isti denar veliko manj.

    • Ender3 12:37 08.april 2024.

      Trgovina še vedno cveti, veletrgovci pa hitijo z oglaševanjem..Za vsak cent se jim gre.

    • atamama 12:42 08.april 2024.

      Oprosti ampak sem imel v mislih javni sektor. Masa za plače enaka, ur za strank pa manj....

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:34 08.april 2024.

    Komedija se nadaljuje,zastrupljanje naroda pa tudi

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 08:52 08.april 2024.

    vedno več bo tega.... za slabega jurja pač ne dobiš javnega uslužbenca

    • Ender3 12:35 08.april 2024.

      Če je vojna bo vojna za vse..Vsi bomo na izgubi tudi tisti, ki iščejo varnost v kleti..

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 15:16 08.april 2024.

      a res kakšna vojna.... moja asistentka ima 2 jurja neto plače. res je moja desna roka in pogosto dobi nagrado. zdaj pa ti dobi nekoga za jurja da ti bo dobro delal v javni upravi. pa sej mladina ni nora. ...prikaži več raje dela kaj bolj pametnega. pa isto velja za učiteljice, vzogjiteljice, kuharice v vrtcih in šolah, pomožno osebje v bolnicah in domovih za ostarele.... dokler smo imeli bazen BiH in Hrvaške in bazen srednje izobraženih je še šlo.... danes ko so vsi na faksih pa žal ne bo šlo več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.