Slovenija
409 ogledov

Uradno: Tušmobila ni več, to so novi paketi Telemacha

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_362 07:47 24.september 2015.

    Da, gostovanje se šteje v kvoto le v novih paketih, za stare vse ostaja tako, kot je.

  • korisnik_362 07:44 24.september 2015.

    Pojasnili so, da za stare naročnike Tušmobila ostaja vse, kot je. Če želijo zamenjati paket, bodo morali plačati 20 evrov, vezavo pa je menda možno prenesti na nov paket.

  • benč 16:51 23.september 2015.

    To še ni nič! Ko vidite njihov cenik storitev (selitev št., ponovni vklop ob izklopu, prekinitev pogodbe, ki se je že iztekla itd.) človeka dobesedno sezuje!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:07 23.september 2015.

    "Gostovanje ostaja, a ne bo plačljivo" (za nove pakete)Vsaj nekaj sam to bi mogu Tušmobil nardit že leta nazaj.

  • Dixon 08:38 24.september 2015.

    Do sedaj je imel tuš dobre pakete, telemach pa nič ne zaostaja. Mene pa kot uporabnika nič ne skrbi, ker glede na pakete zgleda, da bodo res več ponudili.

  • Vunny 09:13 24.september 2015.

    Toliko o "najboljšem Slovenskem" ponudniku ...Bil pri Simobilu, Telemachu, Tušmobilu in nobeden ni imel tolkšne pokritosti s signalom (ker ga uporabljam in potrebujem povsod po SLO) kot Telekom. Želim si, da ZPS uspe!

  • kontrahan 13:25 23.september 2015.

    Ok vse v redu, ampak za nov paket dat 20 € se mi zdi pa odiranje.

  • korisnik_362 13:33 23.september 2015.

    Se strinjam z vami. ZPS zahteva, da se zaračunavanje takih storitev, ki to niso, neha. Za ustvarjanje pritiska na operaterje zbirajo podpise pod peticijo.

  • maresem 14:10 23.september 2015.

    Sem bil pri Tušu, zadovoljen... paket EU - super paket. Zdaj kaže, da bo šlo na slabše. Ni panike. Bomo šli pa drugam.

  • kontrahan 14:20 23.september 2015.

    Smo že podpisal, pa upam, da bo kaj iz tega.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:37 23.september 2015.

    Posebej sicer niso izpostavil tega (ker normalno hočjo izpostavit samo dobro in si ustvarit dobr videz) ampak če tko pogledaš jasno poudarjajo da se za obstoječe uporabnike ne bo spremenilo nič. Zdej lahko so pač malomarni pa se jim ni ...prikaži veči zdelo potrebno izpostavljat "gostovanje" kot izjemo pri tem (torej da je po novem za vse brez doplačevanja) ali pa dejansko 100% drži kar so rekl in se za obstoječe uporabnike res ne bo totalno nič spremenil (torej tud glede gostovanja ne). Zdej ne vem na kakšni ravni je njihova funkcijska pismenost ampak če je dosledna potem to pomeni da tisto neplačljivo gostovanje velja samo za nove pakete. (čeprav to izrecno ni napisano je pa pač edino logično pravilno). Po moje hočjo 20€ dobit od vsazga za spremembo paketov.

  • Avatar skeptik
    skeptik 20:06 23.september 2015.

    Kaj pa za stare pakete? Tudi na njihovi strani je vse skupaj zelo dvoumno napisano, pomoč uporabnikom 070 700 700 pa je očitno pregorela.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.