Zdravje /zdravje/aktualno
87 ogledov

Urgenca: slabše je le pri Slovakih in Čehih

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:19 16.december 2016.

    Vzrok je kot ugotavljate premalo družinskih zdravnikov ! Kdor želi k osebnemu zdravniku se mora naročiti ,kar v mojem primeru znaša najmanj teden dni čakanja ! Za nujne primere me napotijo v UKC ! Ob tem je paradoks ,da nas ...prikaži večs vsakodnevno opozarjajo na znake infarktov in kapi in naj takoj obiščemo zdravnika ! Vsak drugače razume in prepozna bolečine v prsih ,potem pa te na UKC naderejo zakaj si prišel . Očitno so problem zdravstva zdravniki in ne pacienti in seveda ministrstvo s kronično nesposobno pacientko Kolarjevo .

  • mihatirs 09:55 16.december 2016.

    Sistem na urgenci je itak zgrešen, na 1. pregled pri zdravniku čakaš cca 2-3h...zato da ti potem pove tist kar že vsak ve...pojdite slikat oz. to bo pa za šivat in potem spet tm čakaš 2h in potem nazaj k ...prikaži več istem zdravniku da ti pove, ja iz slike je pa vidno da bo treba dat gor gips...in si ob 7h, namest da bi že v sprejemni ko se vpišeš bil dohtar, ki te raporedi takoj ali k nekomu za šivanje, ali na slikanje ali pa k doktorju za "splošne" zadeve...mislm sej ni težko, sam organizacije je v kurcu!

  • mihatirs 09:57 16.december 2016.

    Mene djte za pol leta v organizacijo...bo vse tko šibal k urca, al pa adijo, bo pa naslen dohtar oz. sestra k je bolj sposoben!

  • maresem 07:58 16.december 2016.

    Dvomim, da je slabše.

  • matz 12:18 16.december 2016.

    bi ti zrihtal ja... ker to lhk kogarkol iz zavoda vzames, da pride delat... al pa kakega fdvjevca. ne vem, zakaj mislis, da bi se moral vsak clovek bat za svoj poklic, sploh za take poklice, kjer primanjkuje kadra.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.