Slovenija /slovenija/jaz-porocam
26 ogledov

"Uro pred začetkom tekme te varnostniki odslovijo"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 12:30 21.april 2012.

    Odlično Boskre! Iz ust si mi vzel...

  • Žiga Tišler 12:43 21.april 2012.

    Jez sem se eno uro okol stožic vozu pa noben vhod ni bil odprt za v garažo tko da ne vem kje je zgorej omenjena gospa slišala da je bil prostor v garži! Sigurno je ni blo v bližini dvorane.<br ...prikaži več />Upam da bo danes kej bolje poskrbleno za parkiranje. :P

  • vladek 12:54 21.april 2012.

    Saj ste ga spet zvolili za župana.Najbrž ima še dost nedokončanega sranja za narediti po lepi Ljubljani.Sramota za Ljubljano

  • Žurnalček 14:39 21.april 2012.

    Kaj ta bralka ne pove ! Bi bilo potrebno imeti dovolj parkirnih prostorov, ko je dvorana nabito polna. Naj da ona denar za dodatne garaže in naj tudi sama kasira v tem njenem biznisu. 10.000 obiskovalcev ima teoretično lahko 10.000 ...prikaži več avtomobilov. No največja ladja za prevoz avtomobilov na svetu pa lahko natovori enega zraven drugega 8000 malčkov ali 7000 srednje velikosti. Mislim pa da je ta vaša bralka kar vaš novinarček , ki se dela pametnega , da lahko zajebava , sam pr ta pametnih , zajebava on sam svoj mozek !

  • Žurnalček 14:43 21.april 2012.

    Pridi z LPP in ne boš imel nobenega problema, pa še prej boš doma !

  • cannex 23:16 21.april 2012.

    Tudi sam sem bil na tekmi več kot uro prej in bi prosil gospo Pungerčar, naj se raje bolj pozanima o dejanskem stanju. Nihče ne bi parkiral ob cesti, če bi lahko veliko varneje, bližje in predvsem pod streho (je ...prikaži več rahlo deževalo) parkiral tik ob dvorani. Policisti so promet usmerjali mimo garaž, saj se je garaža takoj napolnila, ker je bilo not še veliko avtomobilov od prejšnje tekme- Madžarski navijači.

  • boskre 12:28 21.april 2012.

    Še ena "opankarjeva" ideja stoletja! Tolk se hval kje je bil in kolk je naredu a ***** nepismena ne zna tud garaže sestavit! Raj pošlje "bandite" na 30 cone lovit svetovne hitrostne rekorderje!!! Ne vem kje na svetu plačaš 500 ...prikaži več EUR za hitrost 41 km/h in dodatno prejmeš še 5 kazenskih točk. Tole parkiranje po vseh možnih zelenicah je pa "zastonj"!!! BANDA POKVARJENA PREVARANTSKA!

  • boskre 19:13 21.april 2012.

    Sej pri teh cenah bencina bom šli vsi kmalu raje kar s kolesom tja, ne z busom ali avtom ... Parkirišč je pa sigurno dovolj zu 30.000 koles :) Aja, sej zato majo pa zdej kolesa za izposojo v LJ ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.