Magazin /magazin/film-glasba-tv
807 ogledov

Usodno vino ne bo dočakalo nove sezone

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 12:55 17.februar 2017.

    BOMO, bedanc, BOMO, ne "boste"! Tudi ti boš plačeval, ker z obzirom, da si tako na tekočem sklepam, da tudi gledaš TV.Kar se tiče serije pa HVALA BOGU. Mi gre res ...nekam... tole vsakdanje posiljevanje te serije. Še en ...prikaži več razlog več, da ne gledam poptv-ja. Poneumljanje naroda.

  • hešteg 12:07 16.februar 2017.

    Zgodba je imela toliko lukenj, da je že zadnji čas, da nehajo. Kar težko je verjeti, da je bil nekdo plačan za tako nesposobno ustvarjanje serije.

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:54 16.februar 2017.

    Saj ni slovenska, je po slovaški licenci. Se pa z ostalim zelo zelo strinjam ;)

  • Bozidar.Frelih 07:48 16.februar 2017.

    Programi so obvezno placljivi. Oni so svoje dosegli in si ne bodo delali dodatnih stroskov in dela. Boste pac placevali za 24/7 reklame.

  • Blanka111 08:55 16.februar 2017.

    Upam, da ne bo namesto tega kak reality šov :(

  • Smesko 09:04 16.februar 2017.

    Nevem zakaj bi bil razlog odhod Inje - enako jo lahko zemenjajo, kot so zamenjali Zvoneta... Verjetno je kak drug problem, ker kar tako najbolj gledane serije verjetno ne bi ukinjali...

  • Janez_53 09:07 16.februar 2017.

    Bolj se mi zdi, da bodo nehali, ker je gledanost upadla! Celotna zgodba je tako diletantska in ima tako otročje zaplete, da človek izgubi voljo do gledanja. Po mojem mnenju daleč najslabša slovenska nadaljevanka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.