Slovenija
65 ogledov

Ustavno sodišče: Tudi istospolni partnerji beguncev so družinski člani!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 16:36 30.junij 2016.

    Super. Bo lahko še bratranca pa brata potegnil sem, če bo dobil azil. Deželica bedakov.

  • ecco 16:54 30.junij 2016.

    To je veljalo do sedaj samo za hetero pare! Sedaj pa še za homo pare! Zagotovo imajo gej prosilci za azil ki prihajajo iz arabskih držav tolerantne sorodnike. Če veš kaj gejem tam počnejo! Sicer pa prosilci, ki so gej ...prikaži več in jih v matični država čaka preganjanje ali smrt tako ali tako po odločni ESČP pravico do azila!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:56 30.junij 2016.

    Primc se je zdej gotov začel spet sekirat. Sam še ugotovit more kako v celotno zgodbo najbolj vključit otroke zato da folk preko čustev dobi na svojo stran.

  • sprehajalec 21:57 30.junij 2016.

    Morda se ne razumeva, pa nisem prepričan. Bo prijavil brata, bratranca kot gej partnerja ga potegnil v Europo in tukaj itak ne bo nihče vedel da je gej ali ni. Da ga spravi sem, potem pa pa na postajo šlatat ...prikaži več ženske. Njihova odlika pa je da natanko poznajo luknje, ki jim omogočajo maksimalni izplen. Ko Krivic pa Rogovci in Metelkovci slavijo zmago uniseksualne družbe, bo ta bratranec zakorakal nekega dne s kalašnikovko v Rog, kot tisti Afganistanec v ZDA zadnjič.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:28 30.junij 2016.

    Me prav zanima, kam se bosta zdaj pritožila Primc in RKC?

  • pisava 06:56 01.julij 2016.

    Mavrični gayevskolezbični lobi je zgleda tako močan, da se je vtaknil tudi v odvzem koroških dečkov starim staršem.

  • Avatar Leon
    Leon 08:21 01.julij 2016.

    V islamu je poligamija dovoljena ,zato morajo računati ,da se bo število početverilo .

  • erikkk 19:29 01.julij 2016.

    ampak tu je EU in tista njihova poligamija tukaj ne velja

  • sprehajalec 22:15 01.julij 2016.

    Pravzaprav Krivic sploh ne ve, kaj je dosodil. Po Koranu ima tip - prilagojeno na europske multi kulti razmere 4 partnerje.

  • izRODEk 22:10 30.junij 2016.

    Slovenski na šmarnici gor zrasli kmetavzarji o človekovih pravicah vedo prb. toliko, kot jaz o kvantni fiziki. S tem, da jaz vem, da o kvantni fiziki nimam blage veze. ti retardiranci pa....Slovenija je en velik otok Susak. Itak ste ...prikaži več si vsi čistokrvni več ali manj v žlahti, posledice so še kako vidne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.